گردشگری-ترکمن نیوز-  فرماندار شهرستان آق‌قلا از احداث دهکده اقتصاد مقاومتی در کنار بازارچه صنایع دستی و بومی در مراسم نوروزگاه ۹۷ خبر داد.

aghghala 5b 300x225 - دهکده اقتصاد مقاومتی در کنار بازارچه صنایع دستی و بومی آق‌قلا در نوروزگاه احداث می شود 1397

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمنهای ایران،   به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری شهرستان آق‌قلا، امانگلدی ضمیر در جلسه هفتمین جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان آق‌قلا با محوریت برنامه‌های پیشنهادی کمیته‌های ستاد در خصوص برپایی دهکده گردشگری و برگزاری مراسم نوروزگاه با اشاره به ظرفیت و توانمندی دهیاران شهرستان، پیشنهاد طرح «هر روستا، یک سازه بومی و محلی» برای معرفی آداب و رسوم، صنایع‌دستی و همچنین غذاهای محلی روستائیان را در جلسه مطرح کرد.

فرماندار شهرستان آق‌قلا احداث دهکده اقتصاد مقاومتی در کنار بازارچه صنایع دستی و بومی را گامی دیگر در تنوع‌بخشی به برگزاری مراسم نوروزگاه ۹۷ دانست و خطاب به مسئولان عضو ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان آق‌قلا اظهار داشت با حداکثر توان دستگاهی در برپائی دهکده گردشگری و معرفی جاذبه‌ها و قابلیت‌های توریستی این شهرستان به گردشگران ایام نوروز کوشا باشند.

ضمیر بر استفاده از ایده و خلاقیت جوانان و هنرمندان شهرستان تاکید کرد و نوآوری و اطلاع‌رسانی مناسب درباره جاذبه‌‌های طبیعی و گردشگری و ارتقای سطح خدمات رفاهی را از دیگر راهکارها در جذب بیشتر گردشگران در ایام تعطیلات عید نوروز قلمداد کرد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۴۸

۰۵ بهمن ۱۳۹۶

کد خبر :

10444

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک