امام جمعه گنبدکاووس:

EmamJomeh Torabi01 233x300 - دهه فجر متعلق به مردم و حفظ وحدت نیاز همیشگی انقلاب استگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  امام جمعه گنبدکاووس با تبریک دهه فجر و بابیان اینکه انقلاب اسلامی در سایه اراده الهی به پیروزی رسید و به حرکت خود ادامه می دهد، گفت: این اراده الهی سبب شده است تا ملت ایران با امیدواری و نشاط، بدون هیچ ترسی در مقابل تهدیدها و توطئه های دشمنان بایستد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،  امامان جمعه گنبدکاووس روز پنجشنبه در جمع فرماندار ویژه و مسئولان این شهرستان به مناسبت آغاز ایام دهه فجر، با تبریک فرا رسیدن ایام دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، این ایام را متعلق به مردم دانسته و بر لزوم حفظ وحدت و همبستگی به عنوان یک نیاز همیشگی انقلاب تاکید کردند.

حجت الاسلام و المسلمین محمود ترابی دهه مبارک فجر را متعلق به مردم و نظام دانست و افزود: مردمی بودن انقلاب عاملی برای بزرگداشت مطلوب و پرشور جشن های این ایام در سطح محلات، مساجد، مصلی ها و روستاها است.
وی باتاکید بر ضرورت نصب پرچم جمهوری اسلامی بر سردرب منازل، واحدهای تجاری، ادارات و نهادها درایام دهه فجر و استفاده از همه ظرفیت ها برای حضور پرشور مردم در آیین های دهه فجر انقلاب اسلامی، اضافه کرد: اگر انقلابیگری را قبول داریم باید نسبت به نصب پرچم اقدام و در مراسم های این ایام حضور پرشور داشته باشیم.

IMG 6986 300x200 - دهه فجر متعلق به مردم و حفظ وحدت نیاز همیشگی انقلاب است

حجت الاسلام ترابی با ابراز گله مندی از حضور نیافتن مقامات قضایی گنبدکاووس در مراسم آغاز دهه مبارک فجر، گفت: متاسفانه نهادها و دفاتر اسناد رسمی که زیر نظر دستگاه قضایی هستند در مناسبت های ملی و مذهبی کمتر به نصب پرچم و پارچه اقدام می کنند.
وی با بیان اینکه همه مسئولان مدیون انقلاب اسلامی و خون شهیدان هستند، تصریح کرد: انقلاب اسلامی متعلق به مردم مستضعف است و نباید تعهد ما نسبت به محرومین، نقاط مرزی، حاشیه نشین ها و آسیب دیدگان اجتماعی کمرنگ شود.

انتشار دهنده : shirzad
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۲۵

۱۲ بهمن ۱۳۹۶

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک