امروز : شنبه ۰۵ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    52698

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    19:55 | ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

سیاسی و تقسیماتی تورکمنصحرا و استان گلستان 1 1 300x225 - دم خروس اصلاح طلبان بیرون زدتورکمن نیوز: در حالیکه جناحهای سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا رنگ باخته اند و برای مردم معلوم شده که این بازیهای سیاسی برای ملت آب و نان نمیشود و در شرایطی که برخی اصلاح طلبان مدعی در هر پست و سمتی ، ناکارآمدی و سوء مدیریت خود را به اثبات رسانده اند و در زمانی که مردم از عملکرد این جماعت اصلاح طلب بشدت ناراضی هستند ، حالا در استان گلستان ، بعضی مدعیان اصلاح طلبی ، برای حفظ حیات خود و بقای این جریان منهدم شده ، به دنبال انتصاب استانداری از همین جناح هستند و به این منظور هر ترفندی را که بلد بودند به کار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ بهانه بومی بودن استاندار ، که اساسا” هیچ ربطی به شایسته سالاری ندارد را بر سر نیزه کردند ، نماینده محترم ولی فقیه و مجمع نمایندگان استان را در فشار قرار دادند ، لابی کردند ، تهدید و ارعاب کردند ، فضا سازی کردند تا بتوانند یکی از خودشان را به کرسی بنشانند.
اما حالا که وزارت کشور با توجه به سیاستهای اعتدالی دولت ، گزینه های بومی آنان را نپذیرفته ، این جماعت بومی گرا به سراغ گزینه های غیربومی رفتند و مثلا اوسط هاشمی را مطرح کردند کسی که بومی نیست و کارنامه خوبی از خود در سیستان و بلوچستان به جای نگذاشته اما چون اصلاح طلب است دیگر اشکالی ندارد که غیر بومی باشد.

و اما پنج گزینه ای را که مجمع نمایندگان پیشنهاد کردند :

صالحی استاندار اسبق خراسان شمالی که اگر کاری بلد بود برای این استان همجوار میکرد و اینک نارضایتی شدید مردم خوب خراسان شمالی از وی را شاهد نبودیم.
اما خوب است چون اصلاح طلب است حالا اگر نمیتواند برای مردم و منطقه کاری کند مهم نیست.

غراوی سرپرست فعلی استانداری گلستان که از تیم مناف هاشمی به جا مانده و ناکارآمدی وی به اثبات رسیده است اما جالب اینجاست که اصلاح طلبان ، مناف هاشمی و تیمش را مذمت میکنند ولی یکی از آنها را به عنوان گزینه معرفی میکنند.
ضمن آنکه غراوی به رسم معرفت نباید بعد از مناف هاشمی این پست را تصاحب کند.
سایر موارد که اصلا قابل سخن نیستند چون اساسا” در اندازه پست استانداری قرار ندارند .
حالا ببینیم که باز چه برگ برنده ای دارند که رو کنند. تا حالا که حتی یک گزینه مناسب برای استانداری معرفی نکردند و تنها ملاکشان اصلاح طلب بودن فرد است و حتی بومی بودن بهانه ای بیش نبوده است.
مرد باشید و یک مدیر بومی کار بلد غیر اصلاح طلب که با شاخصه های شایسته سالاری مطابقت داشته باشد را معرفی کنید. ما مرد نیستیم اگر از او حمایت نکنیم.
شما را به وجدان نداشته تان قسم میدهیم به جای اینکه به فکر جناح بازی و باند بازی و قوم و قبیله گرایی باشید کمی هم به فکر این مردم و منطقه باشید.
استان گلستان را بیش از این قربانی مطامع سیاسی و حزبی و قومی خود نکنید.

ارسالی از: دلسوزان استان گلستان

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز