امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

aHR0cHM6Ly9jZG4ueWpjLm5ld3MvZmlsZXMvZmEvbmV3cy8xNDAwLzMvMTUvMTQwOTI0OTRfNzQxLmpwZw 300x169 - دلسوختگان انتخاباتی!ترکمن نیوز:  جبار قلیچ نیازی خبرنگار ترکمن نیوز در غرب استان گلستان در یادداشت خود چنین نوشت: 

شهروندان ساکن بندرترکمن در اسفندماه سال 1398 و همچنین خرداد ماه امسال دو دوره شرکت در سه دوره انتخاباتی را تجربه کرده اند. در این میان برخی از ساکنان ضلع شمالی شهر که منازل آنها در خارج از محدوده قرار دارد به امید قول های واهی کاندیداهای مجلس و شورا به این امید به گزینه های مورد نظر خود رای دادند که آنها بتوانند مشکل خارج از محدوده بوده منازل آنها را بوسیله شهرداری حل و فصل نمایند.

از چندی پیش و با روی شروع بکار شورای دوره ششم شهر بندرترکمن، منتخبین مردم جلساتی را با چند مسئول اداری ترتیب دادند که ماحاصل جلسات هنوز از طریق جراید عمومی اطلاع رسانی نشده است.

از سوی دیگر نماینده مجلس در حوزه غرب گلستان نیز در سال گذشته رایزنی های را در خصوص تامین تامین آب ، برق و گاز منازل خارج از محدوده شهری با مدیران کل این ادارات استان انجام داده و از منازل ساخته شده در خارج از محدوده بازدید بعمل آورده است. علی رغم همه این مسائل، تلاش شهروندان خارج از محدوده منجر به نتیجه نشده و همگی به در بسته خورده اند. گویا که هنوز در میدان فوتبال دستی ادارات با شهرداری به سر می برند. مسئولینی که مشکلات ساکنین را به شهرداری عودت می دهند و شهرداری هم به دلیل سکونت آنها در خارج از محدوده نمی تواند کار مفیدی برایشان انجام دهد. حال پرسش اصلی اینجاست که چرا در زمان انتخابات به آنها قول پیگیری و رفع مشکلات داده شده است؟!

بازدید مدیران کل جز ایجاد انتظار و امید کاذب چه سودی به حال ساکنین خارج از محدوده داشته است؟!

شهروندان دلسوخته خارج از محدوده شهری شمال بندرترکمن چه وقت و چه زمانی از زمین فوتبال دستی خارج شده و در زمین فوتبال حقیقی بازی داده خواهند شد؟! چرا در زمان انتخابات مجلس و شورا سطح توقعات شهروندان با آوردن مدیران کل به جهت بازدیدهای کاذب از بافت های غیرقانونی بالا برده شده و آیا همه این اقدامات ایضایی به جهت گرفتن رای نبوده است؟!

یاد آور می شود امکان هر گونه توسعه شبکه های آب و برق و گاز در خارج از محدوده بر خلاف مقررات می باشد، مگر آنکه اعضای شورای انطباق فرمانداری بتوانند در این خصوص به نتایج مطمئنی رسیده و اقدامات لازم را درباره تامین خواسته های ساکنین محدوده یاد شده بعمل آورند.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز