صحرا 300x263 - دفاع بتونی والیبال صحرا در آغوش خاک آرام گرفتترکمن نیوز- شیرمحمد شیروانی:  رویای داشتن تیمی همانند بازیکنان دهه ۶۰ والیبال ترکمن صحرا هنوز برای سینه چاکان تحقق نیافته است.

بازیکنانی با شخصیتی درخشان و مردانی جنتلمن که در زمین ۹×۹ همه را به وجد می‌آوردند.

یکی از این نامداران زنده یاد جمشید دردی پور از خطه والیبال خیز بندرترکمن بود. بازیکن سرعتی دهه ۶۰ با سرعت عمل فوق‌العاده در حمله و دفاع‌های امتیازآور که به قول والیبالی ها دفاع‌های او در داخل خط سه متر حریف بود. اما جمشید عزیزمان امروز در نوزدهمین روز تیر به دیدار حق رفت.

نکته‌ای که جمشید در ملاقات حضوری می‌گفت: تاکید داشت بر اینکه چرا اکثر بازیکنانی که برای دفاع می‌پرند چشم بسته به مصاف بالای تور می‌روند زنده‌یاد در اوج بازیگری خود در تیم منتخب مازندران که در آن سال‌ها در والیبال کشور آقایی می‌کردند حضور داشت.

دردی پور فرهنگی بازنشسته چند سالی می‌شود که در گنبدکاووس زندگی می‌کرد.

از یاران نامدار جمشید دردی پور در زمین والیبال می‌توان به بای محمد دوجی، حبیب کوزه‌لی، محمد شعبانپور، خلیل آزمون، نوری همتی، طاهر آزمون، مجان خداوردیان و شاپور زاوودی اشاره کرد.

این بازیکن در دوران بازیگری بدون کوچکترین حاشیه به والیبال پرداخت. خوش اخلاق، خانواده دوست و بازیکن مردمی بود. روحش شاد و یادش گرامی.
آخرت ایمانی بولسون – جایی جنت بولسون – تانگری تعالی رحمت اتسین

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۳۷

۱۹ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

78693

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک