نایب رییس هیات پینگ پنگ گلستان خبر داد:

نایب رییس هیات پینگ پنگ گلستان گفت: ۲ گلستانی به اردوی انتخابی تیم ملی تنیس روی میز زنان دعوت شدند. 7333590 451 300x211 - دعوت ۲ گلستانی به اردوی انتخابی تیم ملی تنیس
به گزارش خبرگزاری ترکمن نیوز؛ کیانوش دیلمی نایب رییس هیات پینگ پنگ گلستان گفت: مریم و مهشید صامت، دو خواهر پینگ پنگ باز گلستانی در این اردو حضور دارند این دو خواهر از آمادگی و تجربه بالابرخوردار هستند.

وی ادامه داد: این اردو از ۲۶ دی تا ۲۸ این ماه در آکادمی تنیس روی میز در تهران برگزار خواهد شد.

نایب رییس هیات پینگ پنگ گلستان افزود: مریم صامت دارای رنکینگ ۳ و مهشید صامت دارای رتبه دهم بانوان پینگ پنگ باز کشور است.

وی گفت::ندا شهسواری، پریناز حاجیلو، صبا صفری، غزاله مولاطلب، فاطمه جمالی فر، شیما صفایی، شقایق حسین زاده، سارا شهسواری، فاطمه مختار رضایی و هلیا اصغری دیگر نفرات حاضر در اردوی انتخابی تیم ملی هستند.

دیلمی در ادامه بر توسعه و ترویج ورزش پینگ پنگ میان خانواده‌ها تاکید کرد و گفت: استعدادیابی، یکی از اهداف هیات در مسیر ترتیب نسل جدید قهرمانان این رشته در استان است که بر اجرای آن با کمک خانواده ها، مسئولان و علاقه‌مندان به ورزش اصرار داریم.

وی افزود: یکی از طرح‌های اجرا شده برای رسیدن به این هدف، امضای تفاهمنامه با آموزش و پرورش به منظور شناسایی استعداد‌های جدید بوده که نتایج کسب شده در مدت زمان اندک اجرای این طرح، امیدوار کننده است.

انتشار دهنده : ata
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۲۹

۱۲ دی ۱۳۹۶

کد خبر :

8692

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک