امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

امام‌جمعه اهل سنت حصارچه (رازو جرگلان):

دشمنان انقلاب درصدد ناامید کردن مردم از نظام و انقلاب هستند

  • کد خبر :

    31372

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    16:57 | ۱۶ مرداد ۱۳۹۷

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

دشمنان انقلاب درصدد ناامید کردن مردم از نظام و انقلاب هستند 300x203 - دشمنان انقلاب درصدد ناامید کردن مردم از نظام و انقلاب هستندرازوجرگلان– ترکمن نیوز- امام‌جمعه اهل سنت حصارچه گفت: ملت مسلمان ایران گوش‌به‌فرمان رهبری معظم انقلاب در مقابل همه دسیسه‌های دشمنان ایستادگی کرده و فریب تبلیغات آنها را نخواهند خورد.

به گزارش پایگاه خبری ترکمن نیوز، به نقل از فارس، آخوند محمد پروانه اظهار کرد: بابیان اینکه دو نعمت است که بسیار مهم و اساسی است، اظهار داشت: اولین نعمتی که خداوند به انسان ارزانی داشته است نعمت سلامت و عافیت است.
وی افزود: هرگاه انسان مبتلا به بلایی می‌شود، قدر این نعمت عظیم الهی را می‌فهمد و به یاد روزهایی می‌افتد که کفران نعمت می‌کرده است.
امام‌جمعه حصارچه ادامه داد: دومین نعمت، نعمت امنیت است. انسان در پناه آرامش و امنیت می‌تواند به زندگی خود ادامه دهد و عبادت خدا را بنماید و هرگاه این نعمت از او دریغ شد، سردرگم و مستأصل می‌شود و از خدا می‌خواهد که هر چه دارد را بدهد و امنیت او حاصل شود.
وی بابیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با تمام دشمنی‌هایی که در طول این چهل سال با آن روبرو بوده است از بهترین امنیت در منطقه و جهان برخوردار است، اظهار داشت: این مسئله را کسانی که به کشورهای دیگر دنیا به‌ویژه کشورهای منطقه سفرکرده‌اند از نزدیک مشاهده نموده‌اند. در برخی از کشورها چنان ناامنی حاکم است که فردی که از خانه خود خارج می‌شود امید زنده برگشتن به خانه خود را ندارد و ممکن است جان و مال و ناموس او به خطر افتد.
آخوند پروانه افزود: ملت مسلمان ایران به حرف دشمنان دیرینه نظام کوچک‌ترین اهمیتی نمی‌دهند. دشمن درصدد است تا با تبلیغات مسموم در فضای مجازی ملت را نسبت به دولت و نظام بدبین نمایند. لذا می‌بایست در این زمینه گوش‌به‌فرمان رهبر انقلاب به این جوسازی‌ها اعتنایی نکنیم و وحدت خود را حفظ نماییم.
امام‌جمعه اهل سنت رازو جرگلان ادامه داد: کسانی که جو کشور را ملتهب می‌کنند و اموال عمومی را تخریب می‌نمایند آب در آسیاب دشمن می‌ریزند. بحمدالله مردم مسلمان و مؤمن ترکمن همیشه گوش‌به‌فرمان رهبری بوده و در مقابل همه دسیسه‌های دشمن ایستادگی کرده‌اند و هرگز فریب دشمن را نخواهند خورد.

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز