امروز : سه شنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    73461

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    13:20 | ۲۹ فروردین ۱۳۹۹

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

بندرترکمن 3 300x185 - دست مریزاد به شهردار جدید بندرترکمنترکمن نیوز: آشنایی و دیدار با برخی مدیران باعث خوشوقتی است. مدیرانی که اهل برنامه و کار بوده و از رسانه هم گریزان نیستند.

بعد ازظهر سه شنبه بیست و هفتم ماه جاری به اتفاق دوست و همکار خوبمان آقای طاهر جانی با یکی از این مدیران قرار ملاقات داشتیم با نور محمد طراج سکاندار جدید بندرترکمن, شهرداری که در گفتگوی حدودا دو ساعته با ما قول پیشرفت های فیزیکی شهر, سیاست بهره گیری از نیروهای توانمند و کنار گذاشتن ملاحضات با پرسنل کم کار و ناکارآمد را داد و در پایان نیز گفت که وعده هایش را با تلاش صادقانه و البته همراهی مردم و … دنبال خواهد نمود.
توصیف ناکارآمدی برخی افراد در بدنه شهرداری البته برای ما مطلب جدیدی نبود ولی دستمایه ای شد تا از طراج درباره برنامه اش برای اصلاح آن وضع بپرسیم.
وی با تاکید بر اینکه بهره گیری از نیروهای توانمند در اولویت شهرداری بندرترکمن قرار دارد, گفت: در این نهاد افرادی که از حمایت شخص خاص برخوردار باشد معنا و مفعومی ندارد و بنده به شخصه به اینگونه موضوعات اهمیتی نخواهم داد زیرا هدف اصلی ما خدمت صادقانه و جلب رضایت مردم است.
تاکید به ارتباط و تعامل بیشتر با اصحاب رسانه ها هم از دیگر موضوعاتی بود که مدیر سومین شهر استان گلستان درباره آن حرف زد.

نور محمد طراج گفت: خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان می توانند معین ما در رفع مشکلات و توسعه بخشی باشند و ما را رسیدن به اهداف ترسیم شده کمک نمایند.
این مقام شهری در ادامه به عملیاتی نمودن قرار داد مجتمع تجاری خیابان آزادی, فعال ساختن بازارچه ماهی و جذب اعتبار بمنظور رفع معضل آبگرفتی معابر نیز اشاره داشت و درباره رسیدگی به وضعیت نامناسب ورودی های شهر هم با صراحت گفت: همه تلاشش را می کند تا ذهن شهروندان از آن دغدغه آزاد شود.
بیست و نهمین شهردار بندرترکمن در لابلای گپ و گفتگوی دو ساعته با ما البته به موضوعات دیگری هم پرداخت به اینکه برای رسیدن به پست و ماندن در مقام به زمین و زمان چنگ نینداخته و مهمتر آنکه در رهگذر مدیریتی هیچگاه دنبال نام و نان نیست.

✍️خلیل رستگار

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز