محمود علی فر فرمانده انتظامی گنبدکاووس 1 2 3 300x200 - دستگیری عامل سرقت 12 میلیاردی درگنبدکاووستورکمن نیوز: رئیس پلیس آگاهی شهرستان گنبدکاووس از دستگیری عامل سرقت۱۲ میلیاردی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ سرهنگ “محمود علی فر” در گفت و گو با خبرنگار تورکمن نیوز در تشریح این خبر گفت: در پی گزارش یک فقره سرقت از منزل در گنبدکاووس به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد.

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع، دستورات لازم برای بررسی سریع این سرقت صادر و پلیس آگاهی با همکاری کلانتری های سطح شهر گنبدکاووس ماموریت یافتند مراتب را به طور ویژه پیگیری کند.

این مقام انتظامی افزود: با حضور ماموران مشخص شد یک میلیارد تومان پول نقد و ۲۰۰ میلیون تومان طلاجات که در قسمتی از منزل نگهداری شده بود، به سرقت رفته است.

سرهنگ علی فر تصریح کرد: بررسی های تخصصی و فنی آغاز شد و سرانجام ماموران پس از پیگیری سرنخ های موجود موفق شدند سارق حرفه ای را شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضائی وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی گنبدکاووس خاطرنشان کرد: متهم در مقر انتظامی و پس از مواجهه با مستندات غیر قابل انکار پلیس چاره ای جز اعتراف نداشت و به سرقت پول و طلاجات اقرار کرد.
سرهنگ علی فر با اشاره به معرفی سارق به مراجع قضائی، گفت: شهروندان با رعایت توصیه ها و هشدارهای پلیس، می توانند نقش موثری در پیشگیری از جرایم خصوصا سرقت داشته باشند.

گزارش از: آرزو بسیا

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۰۲

۰۳ شهریور ۱۳۹۸

کد خبر :

60286

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک