امروز : چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱

|

دمای هوای شهر

Maskan Mehr Kaj 3O 3 300x175 - دستور فرماندار ویژه گنبدکاووس برای رسیدگی عاجل به وضعیت «مسکن مهر کاج»گنبدکاووس-ترکمن نیوز- معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس دستور رسیدگی ویژه به وضعیت مسکن مهر کاج این شهرستان را صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، چندی پیش یکی از شهروندان گنبدکاووس در پیامی به خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس از وی خواسته بود موضوع مشکلات بهداشتی و عدم ارائه برخی خدمات به منطقه مسکن مهر «کاج» این شهر را به اطلاع فرماندار ویژه گنبدکاووس رسانده و از وی برای رفع این مشکلات درخواست همکاری کند.

خبرنگار فارس نیز این پیام را به فرماندار ویژه و معاون سیاسی و اجتماعی وی ارسال و از آنها درخواست می‌کند برای حل آن اقدامات لازم را انجام دهند که واکنش این دو مسوول گنبدی بسیار جالب و البته تحسین برانگیز است.

Maskan Mehr Kaj 3O 1 169x300 - دستور فرماندار ویژه گنبدکاووس برای رسیدگی عاجل به وضعیت «مسکن مهر کاج»

Maskan Mehr Kaj 3O 2 284x300 - دستور فرماندار ویژه گنبدکاووس برای رسیدگی عاجل به وضعیت «مسکن مهر کاج»

عبدالقدیر کریمی فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس بدون معطلی در پاسخ به خبرنگار خبرگزاری فارس علت این موضوع را اختلاف حقوقی میان شهرداری گنبدکاووس و اداره کل راه و شهرسازی در محدوده خدمات‌رسانی شهری دانسته و قول پیگیری سریع موضوع را صادر می‌کند.

فرهاد شیبک معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه گنبدکاووس نیز علاوه بر قول پیگیری به صورت پیامکی در تماسی تلفنی با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با ابراز تاسف از وقوع این مشکلات خواستار ارائه عکسها و مستندات مشکلات مردم در این منطقه برای نمایش در جمع مدیران شهرستان و ارائه دستور برای پیگیری این موضوع می‌کند که مستندات لازم برای وی ارسال می‌شود.

تنها کم‌تر از چند از هفته این رخداد گذشته بود که پس از جلسات پی در پی در فرمانداری و پیگیری این موضوع بالاخره فرماندار ویژه گنبدکاووس نتایج این اقدامات را در جلسه شورای سلامت اعلام کرده و دستور ارائه خدمات را به شهرداری گنبدکاووس تا رفع نهایی اختلافات حقوقی صادر می‌کند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس در جلسه اخیر شورای سلامت که با حضور مسوولان شهرستانی برگزار شد با اشاره به انتقال مشکلات مردم منطقه مسکن مهر کاج از سوی خبرگزاری فارس که چند باری نیز از سوی مردم اعتراضاتی را شنیده بودیم، اظهار کرد: از زمانی که نسبت به این موضوعات اطلاع پیدا کرده‌ایم چندین جلسه حضوری را با مدیر کل راه و شهرسازی برگزار کرده و بارها تلفنی پیگیر حل معضلات مردم این منطقه بوده‌ام.

عبدالقدیر کریمی با اشاره به اینکه آخرین جلسه را نیز با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار محترم برگزار کردیم، افزود: ایشان دستور ویژه و اکیدی برای اجرای تعهدات راه و شهرسازی نسبت به این منطقه صادر کردند و معتقد بودند نباید مردم از دریافت خدماتی که حقشان است محروم باشند.

وی با بیان اینکه بنده نیز امروز به شهرداری ابلاغ می‌کنم که هر روز نسبت به پاکیزگی و جمع‌آوری زباله‌های این منطقه اقدام کنند، گفت: اینکه اختلافات حقوقی میان شهرداری گنبدکاووس و اداره کل راه و شهرسازی وجود دارد نباید موجب عدم ارائه خدمات به مردم مسکن مهر کاج شود.

Maskan Mehr Kaj 3O 3 300x175 - دستور فرماندار ویژه گنبدکاووس برای رسیدگی عاجل به وضعیت «مسکن مهر کاج»

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با تاکید بر اینکه مردم این منطقه نیز همچون همه شهروندان انتظار دریافت خدمات مطلوب از نهادهای خدمات رسان از جمله شهرداری را دارند، خاطرنشان کرد: آنها نیز به عنوان یک شهروند باید از خدمات برخوردار شده و قربانی برخی اختلافات حقوقی ادارات و نهادها نشوند.

کریمی با اشاره به اینکه در عین اینکه ادارات و نهادها باید به اختلافات حقوقی خود پرداخته و آنها را رفع کنند نباید از ارائه خدماتی که تعهد و تکلیف آنهاست امتناع شود، ادامه داد: ما خادمان مردم هستیم و آنها انتظار دارند که دردها و مشکلات آنها را شنیده و برای رفع آن اقدام عاجل کنیم.

Maskan Mehr Kaj 3O 4 300x175 - دستور فرماندار ویژه گنبدکاووس برای رسیدگی عاجل به وضعیت «مسکن مهر کاج»

به هر تقدیر این اقدام ارزشمند فرماندار ویژه گنبدکاووس و معاون وی که نشان از رصد و اهمیت رسانه‌ها و نگاه تعاملی با آنها برای حل مشکلات مردم به عنوان ولی نعمت مسوولان است می‌تواند الگویی باشد برای همه مدیرانی که رسانه‌ها را تهدیدی برای مدیریت و یا ارائه خدمات به مردم می‌دانند.

بدون تردید این همکاری و تعامل صادقانه میان مردم، رسانه‌ها و مسوولان اگر در مسیر درست خود و به دور از حواشی و هیاهوهای سیاسی، سیاه‌نمایی و بزرگ‌نمایی پیگیری و تداوم داشته باشد می‌تواند افق بسیار روشنی را برای هر جامعه، استان، شهر و منطقه‌ای ترسیم کند.

خبرگزاری فارس

https://t.me/ITNAnews

لینک عضویت کانال تلگرام

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز