فرماندار ترکمن:

بندرترکمن-ترکمن نیوز-  فرماندار ترکمن گفت: در حوزه آموزش و پرورش کاستی هایی وجود دارد که باید همه ما برای رفع آن تلاش کنیم.

1516360272 kolangzani5 300x225 - در حوزه آموزش و پرورش کاستی هایی وجود دارد که باید همه ما برای رفع آن تلاش کنیم

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،  به نقل فرمانداری ترکمن، الیاس هیوه چی سرپرست فرمانداری شهرستان ترکمن، در مراسم کلنگ زنی مدرسه سه کلاسه حضرت زینب کبری(س) که با حضور بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین شهرستانی، اعضای شورای اسلامی و دهیار و اهالی روستای پنج پیکر از توابع بخش مرکزی این شهرستان در این روستا برگزار شد اظهار داشت: احداث مدرسه یک کار خداپسندانه است، امید است این کار در شهرستان و استان ادامه پیدا کند.
هیوه چی از محمد حاجی شیر محمد لی خیر ساخت این مدرسه تشکر و افزود: حوزه آموزش بسیار مهم است، زیرا انسان در این حوزه پرورش می یابد و در این حوزه، مدیران آینده تربیت می شوند لذا این نیکو کار عزیز هم در همین حوزه آموزش دیده و یکی از دغدغه های وی نیز تلاش در جهت بهبود اوضاع علمی و آموزشی است.
وی در ادامه با اشاره به اینکه در حوزه آموزش دو مقوله وجود دارد بیان کرد: دین ما می گوید انسان، مسئول به دنیا آمده است و در برابر همه چیز مسئول است و این نیکوکار عزیز نیز خود را به نوعی مسئول دانسته است که این امر خداپسندانه را انجام داده است، این هدف هدف والایی است و امیدوارم ساخت این مدرسه موجب بهبود علمی و آموزشی دانش آموزان عزیز این روستا شود.
در ادامه ایمری رئیس آموزش و پرورش شهرستان خاطر نشان کرد: محمد شیر محمد لی، نیکوکار مدرسه سازی است که هدف بسیار خوبی را انتخاب کرده که رضایت خدا نیز در همین است.
وی افزود: این کار جزء صدقه ی جاریه و کاری است که وقتی انسان از این دنیا نیز رخت بر بست، باز هم ثواب آن به انسان می رسد.
گفتنی است محمد شیر محمد لی خیری است که ساخت کامل این مدرسه را بر عهده گرفته است.

 

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۰۳

۳۰ دی ۱۳۹۶

کد خبر :

9992

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک