امروز : دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

 • کد خبر :

  49600

 • /
 • تاریخ و ساعت :

  16:47 | ۰۲ فروردین ۱۳۹۸

 • /
 • دسته بندی :

 • پ

سیل.jpg2 300x263 - درد دل شهروند سیل زده کلاله ای با مدیر کل میراث فرهنگی گلستانیادداشت-ترکمن نیوز-  جناب آقای مهندس کریمی، مدیر کل محترم میراث فرهنگی و گردشگری استان گلستان، با سلام و عرض تبریک سال نو و آرزوی صحت و بهروزی برای جنابعالی و همکاران پرتلاشتان که در آستانه سال نو آماده برپایی نوروزگاه برای معرفی استعدادهای فرهنگی، هنری، اجتماعی استان بودید.

متاسفانه رودخانه اترک، گرگانرود و دیگر رودهای استان، با بی مهری در آستانه سال نو روی دیگرش را به همسایگان دیرینه اش و هم استانیهای خود نشان داد.
رودها و سدهای گلستان که همه ساله محلی برای تفرج و انبساط خاطر هم استانیها و مسافران در فصول گردشگری بود امروز گُلستان پر گُل معطر را به گِلستان پر گِل متعفن تبدیل نموده و تصویری دردناک را در دیدگان گردشگران به تصویر کشیده است.
جناب آقای مهندس کریمی از آنجایی که مردم نوعدوست گلستان در زلزله های رودبار، ورزقان، کرمان وکرمانشاه و سیل گلستان درسالهای ۸۱ و ۸۳با ارسال کمکهای مردمی زبانزد کشور بوده و هم اکنون نیز با همان روحیه به کمک سیل زدگان هم استانی خود میشتابند برگی زرین را ورق میزنند.

جناب اقای مهندس کریمی این حقیر در سال ۸۳ که سیل در شهرستان کلاله و مراوه نزدیک به ۱۰۰ قربانی گرفته و ده را روستا تخریب و مجبور به کچ به شهرفراعی فعلی نمود و جنابعالی در ان زمان فرماندار شهرستان کلاله و مراوه تپه بوده و امور رسیدگی به سیل زدگان را مدیریت مینمودید حقیر مسئول روابط عمومی فرمانداری حوزه جنابعالی بودم.

از آنجاییکه با روحیه نوعدوستی و مدیریت جنابعالی اطلاع دارم خواستم پیشنهادی خدمت جنابعالی ارائه دهم.
از آنجائیکه خیلی از شهرها و روستاهای این استان آماده برپایی نوروزگاه بوده و حتی خیلی از شهرداران و دهیاران عزیز اقدام به ساخت نوروزگاههای محل خود شدند توسط باد و سیل تخریب گردید که در بعضی جاها امکان ساخت مجدد ان در فرصت باقیمانده و بدلیل وضعیت جوی نامناسب وجود ندارد.

لذا پیشنهاد مینمایم که با مذاکره با اقای استاندار، هزینه برپایی نوروز گاهها را به سیل زدگان‌اختصاص دهید تا این بار بجای موسیقی و صنایع دستی و غذایی، همدلی و نوعدوستی این استان رنگین کمان را در دیدگان گردشگران و مسافران به تصویر بکشید.
تاباشد که با ارائه این ایده انساندوستانه، مانند سالهای قبل در کشور بعنوان مدیر نمونه کشوری معرفی گردیده و دل هم استانیهای نیازمند به یاری را در این موقعیت بحرانی شاد نمائید.

با آرزوی سلامتی و توفیق جنابعالی، عطابردی خانی
شهروند کلاله ای و مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستات مراوه تپه

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز