فرماندار شهرستان ترکمن:

hivechi 12b 300x200 - دردهه فجر امسال 44 پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی در شهرستان ترکمن افتتاح می شودبندرترکمن-ترکمن نیوز-   سرپرست فرمانداری شهرستان ترکمن گفت: در دهه فجر امسال۴۴ پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی در شهرستان افتتاح و کلنگ زنی می شود.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،   به نقل روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن؛ الیاس هیوه چی سرپرست فرمانداری  اظهار کرد: ۲۸ پروژه عمرانی و ۱۶ پروژه اقتصادی اشتغالزا در مجموع با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در ایام الله دهه فجر افتتاح و یا کلنگ زنی می شود.
وی خاطرنشان کرد: با بهره برداری از ۱۶ طرح اقتصادی و اشتغالزا با اعتباری بالغ بر ۳۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در طی این ایام برای ۹۹ نفر در شهرستان شغل ایجاد می شود.
هیوه چی ادامه داد: از مجموع پروژه های عمرانی ۶ مورد با اعتبار ۴ میلیارد تومان کلنگ زنی و ۱۸ مورد با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان افتتاح خواهد شد.
رییس ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان ترکمن با اشاره به پروژه های شاخص شهرستان گفت: از پروژه های شاخص دهه مبارک فجر امسال می توان به افتتاح آب شیرین کن با اعتبار ۳۲ میلیارد تومان، احداث کانال زهکشی اراضی کشاورزی با اعتبار ۱۱۵ میلیون تومان، افتتاح مرغداری گوشتی ۷۵۰۰۰ قطعه ای با اعتبار ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان، افتتاح شرکت تعاونی صنایع دستی و گردشگری آلتین چاغی با اعتبار ۴۰ میلیون تومان اشاره کرد.
وی با اشاره به برنامه های دهه فجر شهرستان افزود: ۱۶۹ برنامه و مراسم شامل نمایشگاه های مختلف، نشست های مختلف با جوانان، ورزشکاران و بانوان برگزار و محصولات کارآفرینی به نمایش گذاشته خواهد شد و همه اقشار مردم با آنچه مربوط به انقلاب و فلسفه انقلاب آشنا خواهند شد و ان شاا.. دستاوردهای انقلاب را تبیین خواهیم کرد و جشن های خوبی برای مردم برگزار خواهد شد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۰:۰۹

۱۲ بهمن ۱۳۹۶

کد خبر :

10810

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک