امروز : جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

عمر ، نماینده مسلمان کنگره آمریکا - درخواست نماینده مسلمان کنگره آمریکا از رئیس‌جمهور جدیدترکمن نیوز:  نماینده مسلمان کنگره آمریکا ، متحدان آمریکا در خلیج فارس را دیکتاتور خواند و گفت که توافق نامه های بین کشورهای منطقه و اسرائیل معاملات صلح نیست.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  به نقل از میدل ایست مانیتور، ایلهان عمر ، نماینده مسلمان کنگره آمریکا ، متحدان آمریکا در خلیج فارس را دیکتاتور خواند و گفت که توافق نامه های بین کشورهای منطقه و اسرائیل معاملات صلح نیست.

عمر نظرات خود را در مقاله ای در مجله نیشن منتشر کرد و از جو بایدن رئیس جمهور منتخب برای معکوس کردن سیاست های ترامپ در خاورمیانه دعوت کرد.

نماینده دموکرات ها برای مینه سوتا گفت: ترامپ با برخی از وحشیانه ترین رژیم های دیکتاتوری در سراسر جهان به خصوص کشورهای شیخ نشین نفت خیر قرارداد امضا می کند درحالیکه ادعای صلح برای منطقه خاورمیانه را دارد.

عمر خروج یک جانبه ترامپ از توافق هسته ای برنامه جامع اقدام مشترک ۲۰۱۵ را نمونه ای از دلایل این امر عنوان کرد.

وی همچنین به روابط ترامپ با عربستان سعودی اشاره کرد و گفت: در عربستان رژیمی حاکم است که طرفداران حقوق بشر و اصلاحات سیاسی را در کشور خود زندانی و شکنجه می کند. این کشور همچنین در یمن مردم غیرنظامی را می کشد.

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز