امروز : چهارشنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    9975

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    9:24 | ۳۰ دی ۱۳۹۶

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

کلاله-ترکمن نیوز-  کودکان و نوجوانان کلاله در اختتامیه دومین جام باشگاههای کتابخوانی کشوری خوش درخشیدند.

photo ۲۰۱۸ ۰۱ ۲۰ ۰۱ ۰۳ ۲۶ 300x169 - درخشش کودکان و نوجوانان کتابخوان کلاله در اختتامیه دومین جام باشگاههای کتابخوانی کشوری در باغ کتاب تهران+عکس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز، در دومین جام باشگاه های کتابخوانی کشوری ۵۰۰۰ هزار باشگاه از۱۰۰ شهر و روستای کشور شرکت داشتند که ۲ باشگاه کتابخوانی از شهرستان کلاله در مرحله. کشوری برگزیده شدند و تندیس، جشنواره لوح تقدیر و جوایز نقدی خود را از اقای دکتر صالحی وزیر ارشاد دریافت نمودند.
باشگاه اختر از کانون پرورش فکری و باشگاه بچه های آسمان از مرکز توانبخشی طلوع مهر شهرستان کلاله به عنوان دو باشگاه موفق در ترویج کتابخوانی در دو بخش باشگاه برتر و نامه به نویسنده مورد تقدیر گرفتند.

photo ۲۰۱۸ ۰۱ ۲۰ ۰۱ ۰۳ ۴۸ 300x169 - درخشش کودکان و نوجوانان کتابخوان کلاله در اختتامیه دومین جام باشگاههای کتابخوانی کشوری در باغ کتاب تهران+عکس

جام باشگاههای کتابخوانی در شهرستان کلاله به همت فرماندار و ریاست اداره ارشادو ریاست آموزش و پرورش و نهاد کتابخانه ها برگزار شد و کانون پرورش فکری به عنوان دبیر خانه این جام در شهرستان گزارش فعالیت‌های ۳۵ باشگاه را به دبیر خانه مرکزی در وزارت ارشاد تقدیم نمود .
همزمان با برگزاری مراسم اختتامیه دومین جام باشگاههای کتابخوانی نمایشگاهی از نامه های برگزیده نوجوانان به نویسندگان برگزار شد که نامه های خانم ها فاطمه کوهکن – مریم شیخ و فاطمه مزاری از باشگاه اختر کانون پرورش فکری به صورت لوح آماده شده و به نویسندگان برتر کشوری اهدا شد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز