1 300x185 - دبیرستان پسرانه غیردولتی صباح حامی دانش آموزان مستعد کم‌بضاعتترکمن نیوز:  مدیر دبیرستان پسرانه غیردولتی صباح گفت: این دبیرستان در راستای حمایت از دانش آموزان کم بضاعت استان گلستان که دور از فضای آموزشی مناسب هستند دایر شده است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  علی علیاری اظهار داشت: دبیرستان پسرانه غیردولتی صباح از سال ۸۶ آغاز به فعالیت نموده که اولین فارغ التحصیلان این آموزشگاه در سال ۹۰ به دانشگاه های معتبر سراسر کشور راه یافتند.

علیاری تصریح کرد: جهت رفاه دانش آموزان بورسیه خوابگاه شبانه روزی در کنار دبیرستان وجود دارد که برای دانش آموزان دوره دوم متوسطه در نظر گرفته شده است.

مدیر دبیرستان پسرانه غیردولتی صباح افزود: این دبیرستان در شاخه نظری آموزش و پرورش فعالیت دارد که از سال تحصیلی ۹۷ دوره متوسطه اول ضمیمه دوره دوم گشت.

وی بیان داشت: در سال تحصیلی گذشته دبیرستان پسرانه غیردولتی صباح در میان دبیرستان های غیر دولتی شهرستان گنبدکاووس رتبه برتر و در بین کل دبیرستان های پسرانه این شهرستان رتبه سوم را کسب نمود.

علیاری گفت: هیات اندیشه ورز در این دبیرستان که توسط حاج ابراهیم ابراهیمی مدیریت می شود بر فعالیت ها نظارت می کند.

مدیر دبیرستان پسرانه غیردولتی صباح تصریح کرد: جهت ایجاد  فضای رقابتی بین دانش آموزان در کنار دانش آموزان بورسیه دانش آموزان متمکن نیز به صورت آزاد در حال تحصیل می باشند.

وی اضافه کرد: گزینش دانش آموزن آزاد بر اساس معدل می باشد که در طول تحصیل نباید افت تحصیلی داشته باشند.

مدیر دبیرستان اظهار کرد: در سال تحصیلی گذشته با همکاری بخشداری مرکزی گنبدکاووس و دهیاری ها دانش آموزان ممتاز و کم بضاعت در این روستاها شناسایی شدند که با برگزاری آزمون و مصاحبه وارد دبیرستان پسرانه غیردولتی صباح شدند.

2 300x185 - دبیرستان پسرانه غیردولتی صباح حامی دانش آموزان مستعد کم‌بضاعتاین دبیرستان غیردولتی در زمینی به مساحت ۱۶۰۰مترمربع در سه طبقه و با زیربنای ۲۳۰۰متر مربع دارای ۳۰کلاس، آزمایشگاه،سالن کنفرانس و ۷کلاس هوشمند و با اعتبار ۷میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان ساخته شده است.

گزارش از: آرزو بسیا

خبرنگار ترکمن نیوز

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۳:۲۵

۰۹ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

78068

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک