امروز : دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۲,۶۴۰

ریال

|

دمای هوای شهر

ستاد انتخابات گنبدکاووس 300x188 - دبیرخانه ستاد انتخابات شهرستان گنبدکاووس افتتاح شد+مصاحبهترکمن نیوز: معاون استاندار و فرماندار ویزه گنبدکاووس از افتتاح دبیرخانه ستاد انتخابات ۱۴۰۰ این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ عبدالقدیر کریمی در مراسم آغاز به‌کار دبیرخانه ستاد انتخابات شهرستان گنبدکاووس به خبرنگار ترکمن نیوز گفت: دبیرخانه مرکزی ستاد انتخابات شهرستان گنبدکاووس با حضور مدیران دستگاه اجرایی، اعضای شورای تامین شهرستان، همکاران ستاد انتخابات و هیات های نظارت روز یکشنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۹ افتتاح و آغاز به کار کرد.

وی افزود زمان برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ است و ثبت نام نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر از ۲۰ الی ۲۶ اسفند به مدت یک هفته در دو شهر گنبدکاووس و اینچه برون آغاز خواهد شد، همچنین ثبت نام نامزدهای شورای اسلامی روستاها نیز از ۱۶ الی ۲۲ فروردین آغاز می شود.

کریمی تصریح کرد: ستاد انتخابات شهرستان گنبدکاووس آمادگی کاملی برای برگزاری انتخابات سالم و قانونمند با مشارکت حداکثری مردم  دارد و نهایت تعامل و همکاری را با هیات های نظارت و بازرسی و سایر حوزه های مربوط خواهیم داشت.

فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس با بیان اینکه مردم این شهرستان در انتخابات دوره های گذشته مشارکت حداکثری داشته اند، خاطرنشان شد: امیدواریم مردم شریف و فهیم گنبدکاووس با درک و ملاحظه از شرایط کشور علیرغم همه تنگناها و محدودیت های حاصل از تحریم های ظالمانه آمریکا و دولت های استکباری در این انتخابات نیز با شور و اشتیاق حضور حداکثری داشته باشند.

گزارش و مصاحبه از : یاشار نیازی

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز