امروز : چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

|

نرخ ارز :

ریال

|

دمای هوای شهر

آخوند کر 300x195 - داوطلبان از دادن وعده‌های توخالی پرهیز‌ کنندترکمن نیوز: امام جمعه اهل سنت شهرستان بندرترکمن از داوطلبان انتخابات شوراهای شهر و روستا خواست که به مردم وعده های توخالی ندهند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ عبدالرحمن آخوند کر با بیان این مطلب که انتخاب فرد اصلح وظیفه مهم و سختی است که برعهده مردم قرار دارد، اظهار کرد: فرد اصلح باید فردی مدیر، مدبر و باتقوا باشد و از روزی که باید در پیشگاه اللهی جواب گو باشد بترسد.

امام جمعه بندرترکمن با تاکید برنقش رسانه ها درانتخابات گفت: رسانه ها می توانند با معرفی درست و بیان سوابق کاندیداها در آگاهی دادن به مردم و انتخاب فرد اصلح تاثیر مهمی داشته باشند.

وی افزود: همانطور که دشمنان می کوشند تا انتخابات را کمرنگ کنند ما باید برای خنثی کردن نقشه های آن‌ها تلاش کنیم و کاندیداها را خوب بشناسیم تا بتوانیم فرد مدیر و صالحی را انتخاب کنیم.

امام جمعه بندرترکمن با بیان این مطلب که رای تک تک ما مهم است افزود: با همین رای‌ها رییس جمهور کشور انتخاب می شود و این شخص به مدت چهار سال به عنوان نماینده ما سکان اداره کشور را دردست می گیرد، پس باید تمام تلاش خود را بکار بگیریم تا با انتخاب فرد اصلح و باتقوا و کسی که توانایی حل مشکلات اقتصادی جامعه را دارد زمینه سربلندی کشور و مردم را فراهم کنیم.

کر با اشاره به انتخابات شوراها گفت: شوراها نماینده مردم در اداره شهر هستند و با دخالت در کل امورات شهری و خصوصاً انتخاب شهردار در پیشرفت و آبادانی شهر نقش مهمی دارند.

وی افزود: شوراها هم باید تمام تلاش خود را درجهت رفع مشکلات شهر و مردم به کارگیرند و اگر وعده ای می دهند به آن عمل کنند.

آخوند کر شفافیت در عملکرد و برنامه های آینده شهر را برای اعتماد سازی و انتخاب اصلح مهم بر شمرد و گفت: داوطلبان مراقبت کنند تا با دادن وعده های توخالی که توان انجام آن را ندارند مردم را مایوس نکنند.

امام جمعه بندرترکمن در پایان از آحاد مردم دعوت کرد تا پرشورتر از دوره های قبل در انتخابات شرکت کنند و با رایی که می دهند در سرنوشت کشور و خودشان سهیم شوند.

 

منبع:‌مهر

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز