های تعطیل گلستان 300x160 - دامداری های تعطیل گلستان در مسیر بازگشایی دوبارهترکمن نیوز:  رئیس کل دادگستری استان از تلاش برای احیای ۴۳واحد فرآوری و دامداری تعطیل استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   هادی هاشمیان هنگام بازدید از یکی از دامداری های تعطیل شهرستان بندرترکمن  این خبر را اعلام کرد و گفت: یکی از برنامه‌هایی که امسال در ستاد اقتصادمقاومتی دادگستری استان بر آن تمرکز کرده ایم بازگشت به تولید این واحدهای دامداری و فرآوری محصولات کشاورزی است.

وی افزود: به همراه مدیر عامل بانک کشاورزی استان از این واحد ها بازدید و علت تعطیلی آنها را در گفتگو با مدیران این واحدها بررسی می کنیم .

هاشمیان ادامه داد : دامداری امروز هم بازدید و قرار شد در جلسه اختصاصی با حضور مسئولان دستگاه های اجرایی مرتبط  برای رفع مشکلات آن تصمصم گیری شود .

این مقام ارشد قضایی استان گفت: در سال جهش تولید برنامه مدون و دقیقی برای کمک به واحد‌های تولیدی و برداشتن موانع از سر راه آن‌ها تهیه شده است و بر همین اساس از ابتدای امسال تا کنون ۵ واحد تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل استان دوباره رونق گرفت و  ۲۰۲ کارگر آن  سرکار بازگشتند .

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۵۲

۲۶ آبان ۱۳۹۹

کد خبر :

85681

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک