امروز : جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    109961

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    18:21 | ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

آبی 300x174 - دادگستری گلستان با سرمایه‌گذار پروژه موج‌های آبی گنبدکاووس اتمام حجت کردترکمن نیوز: رییس کل دادگستری گلستان گفت: پروژه موج‌های آبی باید در فرصت تعیین شده تکمیل شود در غیر این صورت دادگاه ویژه تشکیل و طرح به سرمایه گذار جدید سپرده خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل دادگستری گلستان، حیدر آسیابی در بازدید از مراحل تکمیل این پروژه، ضمن تذکر جدی به مجری طرح مبنی بر تسریع در تکمیل آن اظهارداشت: دی ماه پارسال با توافق سهامداران این پروژه، یک سال به سرمایه گذار برای تکمیل آن فرصت داده شد و دادگستری هم ماهانه بر روند پیشرفت این طرح نظارت خواهد کرد.

وی با تاکید بر این که مهلت داده شده برای تکمیل این پروژه به هیچ عنوان تمدید نمی‌شود، گفت: اگر در مهلت تعیین شده پروژه تکمیل نشود با اختیاراتی که رییس قوه به استان تفویض کرد، دادگاه ویژه تشکیل خواهیم داد و متهم محاکمه و پروژه با سرمایه گذار دیگری تعیین تکلیف خواهد شد.

وی افزود: متهم با اخذ وثیقه‌های متناسب با مطالبات شاکیان، اکنون برای تکمیل پروژه آزاد است و محل اجرای آن هم در توقیف دادگستری است و تا زمان تکمیل، مجری طرح حق فروش آن را ندارد.

پرونده موج‌های آبی گنبدکاووس نزدیک به ۳۰۰ شاکی دارد و در این پرونده شاکیان به امید تحویل مغازه در این پروژه تفریحی گردشگری سهام خریدند اما پس از گذشت نزدیک به ۹ سال همچنان نیمه کاره مانده بود.

پرونده موج‌های آبی یکی از پرونده‌های کثیرالشاکی استان است که رییس قوه قضاییه در سفر آذر ماه پارسال به این استان، اختیارات ویژه به رییس کل دادگستری گلستان برای تعیین تکلیف این پرونده اعطا کرد.

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز