امروز : دوشنبه ۰۴ تیر ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

خیرین سلامت 3 300x199 - خیرین سلامت گنبدکاووس برای رفع نیازهای بخش درمان آستین بالا زدند+عکسترکمن نیوز – در چند روز اخیر مجمع خیرین سلامت شهرستان گنبدکاووس پس از بازدید از بخشهای مختلف بیمارستان های این شهرستان برای رفع نیازهای آن آستین بالازدند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ بعد از بازدید مجمع خیرین سلامت گنبد کاووس از بیمارسـتان هـا در روزهـای گذشـته قـدم های نخست برای حـل مشکلات مراکـز درمانی این شهرستان برداشته شد.

در مرحله اول خرید وسـایل سرمایشی برای بیمارستان شهدا توسط رئیس مجمع خیرین استان گلستان، کولرهـای سی هزار خریداری شده توسط خانواده ی محتر‌م شادروان حاج نصرت الله یوسفی (از خیرین این شهرستان بودند) به بیمارستان پیامبراعظم گنبد (ص) جهت نصب در اتاق عمل قلب باز اهدا شد.

خیرین سلامت 2 300x199 - خیرین سلامت گنبدکاووس برای رفع نیازهای بخش درمان آستین بالا زدند+عکس

شایان ذکر است؛ مسبب این کار حاجیه خانم ( شیخ ملکی ) همسر خیر بزرگـوار حاج نصرت اله یوسفی هستند که بعد از فوت همسرشان به تبعیت از ان مرحــوم در زمینه های مختلف از جمله تاًمین و توزیع سبد کالا به نیازمندان، تاًمین تجهیزات ضروری بیمارسـتان ها و مراکـز درمانی، آزادی زندانیان جرایم غیر عمد و مالـی، تاًمین کمک هزینه داروئی بیماران سرطانی ازطریق موُسسه خیریه امید زنـدگی قدم های مثبت و خوبی برداشته اند.

رئیس مجمع خیرین استان گلستان و رئیس مجمع خیرین سلامت گنبد ضمن ابراز امیدواری به این حرکت های نیک اظهار داشت؛ خیرین دیگر هم به این پویش بپیوندند تا مشکلات بخش بهداشت و درمان به حـداقل برسد.

خیرین سلامت 1 300x199 - خیرین سلامت گنبدکاووس برای رفع نیازهای بخش درمان آستین بالا زدند+عکس

محمد شهرکی در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز تاکید کرد: بخش سلامت و درمان شهرستان گنبدکاووس نیازهای بسیار زیادی در بخش تجهیزات پزشکی و نیز سایت تجهیزات در بخشهای مختلف دارد و این مهم تنها با حمایت مردمی و توانمندان استان و شهرستان به تکامل خواهد رسید.

گزارش از : زهرا صفری

خبرنگار ترکمن نیوز

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز