نماینده مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی: بار روانی اشتغال را از بین ببریم

GHARAVI 28M 300x212 - خوشایند نبودن رقابت 6 هزار نفر برای استخدام 116 نفر در بیمارستان‌های گلستاناخبار گلستان-ایتنانیوز-  نماینده مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی در خصوص آزمون استخدامی بیمارستان کلاله و مینودشت گلایه کرد و گفت: رقابت ۶ هزار نفر برای استخدام ۱۱۶ نفر در بیمارستان کلاله و مینودشت آمار خوبی برای استان نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی-   به نقل فارس، شهرام کوسه غراوی در چهارمین کارگروه اشتغال استان گلستان که با حضور سیدحمید کلانتری معاون امور تعاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد، اظهار کرد: مسوولان باید فکر کنند که اشتغالزایی مربوط به فرزندان آنها است و در این زمینه تلاش مضاعف کنند.

وی با تاکید بر اینکه در حوزه امنیت در دنیا بی‌نظیر هستیم، تصریح کرد: اما در حوزه اشتغال آنچه مدنظر کشور بوده؛ انتظارات برآورده نشده است.

نماینده مردم کلاله، مینودشت، مراوه‎تپه و گالیکش در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هنوز بانک اطلاعاتی از تعداد بیکاران در استان گلستان وجود ندارد این مسئله را ضعف جدی خواند و گفت: حدود یک‎هزار روستا در استان گلستان وجود دارد، اما ظرفیت نیروی انسانی در روستاها به نمایندگان داده نشده است.

کوسه‎غراوی بیان کرد: آمار در زمینه ظرفیت‎های نیروی انسانی سبب می‎شود‎ تا بتوانیم به موضوع اشتغال استان کمک کنیم.

وی با اشاره به اینکه در پرداخت تسهیلات مشکلات زیادی وجود دارد، گفت: باید بار روانی اشتغال را از بین ببریم، صدا و سیما باید بیشتر به موضوع اشتغال بپردازد، تسهیلاتی که پرداخت می‎شود مردم نمی‎دانند باید در چه حوزه‌ای فعالیت کنند.

وی با تاکید بر اینکه مجموعه نمایندگان برای کمک به مسوولان پای کار هستند، ابراز کرد: در این مدت نمایندگان برای اینکه مشکلات حل شود از هیچ تلاشی مضایقه نکردند.

نماینده مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از زحمات استاندار سابق گلستان گفت: سیدد مناف هاشمی مرد عملگرا و اجرایی هستند؛ استان مرد عمل می‎خواهد امیدواریم رشد و توسعه متوازن در استان گلستان اتفاق بیافتد تا در چند سال دیگر بیکار در این استان وجود نداشته باشد.

 

گردآوری:گروه خبر ایتنانیوز

https://telegram.me/ITNANews

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۲۸

۲۸ مهر ۱۳۹۶

کد خبر :

5384

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک