گلستان 24 300x198 - خرید میوه شب عید انجام خواهد شد/ اتحادیه مرغداران مکلف به توزیع تخم مرغ در استان استترکمن نیوز:  استاندار گلستان با اشاره اقدامات صورت گرفته در راستای تنظیم بازار اظهار کرد: خرید میوه شب عید همچون سنوات گذشته انجام خواهد شد و در موعد مقرر به مردم ارایه خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس در بیست و هفتمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان تصریح کرد: با انگیزه انتفاع به موضوع میوه شب عید ورود نمی کنیم بلکه منفعت مردم را مورد توجه قرار خواهیم داد.

وی افزود: دولت نقش هدایت و نظارت را دارد و ورود دولت به معنای دخالت در بازار نیست بلکه به معنای تنظیم گری و ممانعت از زیان مردم است.

استاندار گلستان گفت: اداره کل صمت باید راهکارهای تهیه ۴۰۰ تن پرتقال و ۳۰۰ تن سیب را برای شب عید انجام دهد.

دکتر حق شناس یادآور شد: جهاد کشاورزی بیش از ۶۰ تن از کل تولید روزانه تخم مرغ ۱۷ تولید کننده را اتحادیه مرغداران تحویل خواهد داد و اتحادیه، تخم مرغ دریافتی را به ۵۷ هزار توزیع کننده سطح استان تحویل می دهد تا بازار تنظیم شود.

وی خاطر نشان کرد: اتحادیه مرغداران ملکف به توزیع تخم مرغ است و بابت این توزیع هزینه ای را دریافت نخواهد کرد.

استانداران گلستان تاکید کرد: دامپزشکی پیش از تامین تخم مرغ استان مجوز خروج تخم مرغ از استان را نخواهد داد.

دکتر حق شناس گفت: قرارگاه ۱۷ ربیع الاول که در سپاه نینوای استان تشکیل شده با همراهی دستگاه ها در واقع کمک کننده و همراه اداره کل صنعت معدن و تجارت خواهند بود.

لازم به ذکر است در این جلسه طلوعیان مدیر کل صمت استان گزارشی از اقدامات و برنامه های ستاد تنظیم بازار استان ارائه کرد و پیرامون آن اعضا به گفتگو پرداختند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۰۹

۲۴ دی ۱۳۹۹

کد خبر :

88618

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک