هلال احمر گلستان 300x197 - خدمات هلال احمر موجب دلگرمی مردم استترکمن نیوز:  استاندار گلستان گفت: مردم با دیدن نیروهای هلال احمر در صحنه بحران ها احساس آرامش بیشتری پیدا می کنند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل روابط عمومی هلال احمر، هادی حق شناس در دیدار با دکتر مرادیان معاون بهداشت درمان و توانبخشی هلال احمر کشور اظهار کرد: سال گذشته گلستان بحران هایی همچون سیل، رانش زمین و کرونا را پشت سرگذاست و حضور نیروهای هلال احمر در صحنه این بحران ها کاملاً مشهود بود.

وی افزود: علیرغم آنکه گلستان بخش قابل توجهی از امنیت غذایی مردم ایران را تامین می‌کند اما بهره بالایی از اعتبارات ملی نبرده است.

حق شناس گفت: خدمات جمعیت هلال احمر استان در سیل سال ۹۸ و همچنین بحران کرونا در سال جاری بسیار ارزشمند بوده و بار بزرگی از مشکلات را نیروهای جمعیت هلال احمر به دوش کشیدند.

معاون هلال احمر کشور  نیز در این دیدار گفت: جمعیت هلال احمر در سیل سال گذشته توانست قریب به ۶۰ میلیارد تومان کمک های نقدی و غیر نقدی را داشته باشد.

مرادیان  ادامه داد: مرکز پیشگیری و کنترل درمان سرطان در شهرستان ترکمن با پیگیری هلال احمر و با کمک خیرین ساخته شده است و می تواند خدمات مناسبی را به گلستانی ها ارائه نماید.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۵۷

۱۸ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

78634

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک