امروز : چهارشنبه ۰۵ مهر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

Farid Abedi 1 2 300x227 - خدمات مردان بزرگ و خدومی چون دکتر عابدی ستودنی استترکمن نیوز: شیوع کرونا و این مهمان ناخوانده در جهان و کشور عزیزمان ایران مردم شریف کشورمان را دچار اضطراب و نگرانی و التهاب توام با تلفات مالی و جانی نموده است.

در این روزها پرسنل و کادر درمانی و بهداشتی کشور، از پزشکان، پرستاران و سایر دست اندرکاران شبانه روز درگیر مبارزه با ویروس کرونا هستند که البته اخبار واقعی و شایعات فضای مجازی نیز جامعه را کاملا ملتهب کرده‌اند و نگرانی‌های زیادی را هم ایجاد کرده که جا دارد مردم عزیز صبر متانت لازم را با در خانه ماندن حفظ نمایند.

معروض می‌دارد که خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا، کادر درمان و بهداشت، پزشکان و پرستاران عزیز می‌باشند که شبانه‌روز و خستگی ناپذیر در راه خدمت به مردم در تکاپو هستند که جای تقدیر و ستایش فراوان دارد.

از لحظه ورود این ویروس ناخوانده به کشور علی‌الخصوص به استان گلستان و شهرستان گنبدکاووس، مردم عزیز، خیرین منطقه و کادر درمان و بهداشت این شهرستان به عنوان کانون مبارزه با ویروس کرونا کمر همت بسته، علیرغم کمبود امکانات و تجهیزات پزشکی، بیمارستان پیامبر اعظم (ص) (آقپور) گنبدکاووس (این بیمارستان به عنوان بیمارستان معین کرونای گنبد و شرق گلستان انتخاب شده است) را جهت پوشش بیماران شهرستان و شرق گلستان تجهیز و جهت این امر اختصاص داده‌اند که جای تقدیر و تشکر از همه این عزیزان را دارد.

مدیریت این تلاش و پیگیری و مبارزه با ویروس کرونا، دکتر فرید عابدی، رئیس بیمارستان پیامبر اعظم (آقپور)، که با هماهنگی کادر درمان و بهداشت و پرسنل بیمارستان و فعالیت شبانه روزی در جهت ارائه خدمت به مردم شهرستان گنبدکاووس و شرق گلستان، بوده‌اند و هستند که برای ایشان دعای سلامتی و موفقیت از خداوند منان مسئلت داریم.

دکتر فرید عابدی این روزها نه تنها امید و تکیه‌گاه پرسنل بیمارستان بعد از خدای بزرگ بوده، بلکه در این دوران سخت و جانفرسا نقطه قوت شهرستان گنبدکاووس و شرق گلستان نیز می‌باشند.

خدمات ایشان از نقطه نظر مدیریتی، تلاش و پیگیری و تامین تجهیزات پزشکی و اقلام بهداشتی ستودنی است و لذا جا دارد ضمن حمایت و تقدیر و تشکر از ایشان از ظرفیت‌های بالای نامبرده در جهت کمک به بیماران کرونایی بهره‌مند شویم.
خداوند به ایشان اجر عنایت فرماید.

من الله توفیق

مهندس آنه محمد غراوی

اولین نماینده ترکمن از گنبدکاووس و ترکمنصحرا در دوره دوم مجلس شورای اسلامی

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

  • پنج مرد

    آقاي مهندس چه فكري در سر داريد؟

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز