امروز : پنجشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    122458

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    16:05 | ۲۲ مرداد ۱۴۰۲

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

شورا سیجوال 1 300x225 - خبرنگاران اصلی ترین مبنا و هدف را در حفظ سلامت کاری خود می‌دانندترکمن نیوز:  رئیس شورای شهر سیجوال گفت: خبرنگاران، اصلی ترین مبنا و هدف را در حفظ سلامت کاری خود می دانند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  عبدالله شیخ در نشست تقدیر از جمعی فعالان عرصه رسانه شهر سیجوال با بیان این مطلب که امروزه رصد مطالب خبرنگاران از سوی مردم و مخاطبان خبرگزاری ها و شبکه های تلگرامی به عنوان یک الزام مهم در زندگی مردم نهادینه شده است، گفت: شهر سیجوال در این زمینه و در پرورش اهالی هنر و خصوصا خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه از ظرفیت و پتانسیل بسیار بالایی برخوردار می باشد به نحوی که می بینیم از این ظرفیت در عرصه های مختلف بهره گیری می شود.

300x200 - خبرنگاران اصلی ترین مبنا و هدف را در حفظ سلامت کاری خود می‌دانند

وی با تاکید بر این نکته که رسالت یک خبرنگار تنها به تنظیم یک مطلب و گزارش از یک رویداد برنمی گردد، افزود: تحلیل وقایع، نقد و انتقاد از عملکردها، ارائه پیشنهادات سازنده و آگاهی بخشی به مردم از جمله وظایفی هستند که خبرنگاران و اهالی عرصه رسانه شهر سیجوال به خوبی از عهده آنها بر آمده اند. بدون شک پیشرفت یک شهر بستگی زیادی به استفاده از ظرفیت های اهل رسانه آن دارد، زیرا تا مادامی که رویدادهای از سمع و نظر مردم و مسئولین نگذرد، روند رشد و توسعه در آن کند خواهد بود.
رئیس شورای شهر سیجوال، روز خبرنگار را فرصتی برای تقدیر از زحمات اهالی رسانه در طول یکسال دانست و اظهار داشـت: اعتقاد بنده بر این است که در آینده نیاز به رسانه از شکل امروزی آن نیز فراتر خواهد رفت. سابقا بسیاری از مردم مخاطب رسانه رادیو و تلویزیون بودند، لیکن از زمان پیدایش فاضای مجازی، خبرگزاری ها به تدریج در راس قرار گرفته و بیشترین رجوع جهت رصد رویدیداهای مختلف به فضای مجازی بر می گردد. خبرنگاران پشتوانه عظیمی به نام مردم را در پشت سر خود دارند و این نشان می دهد که آنها اصلی ترین ملاک و مبنا را در سلامت کاری خود قرار داده اند.

گزارش از: طاهر جانی
خبرنگار ترکمن نیوز در غرب گلستان

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز