امروز : جمعه ۰۷ مهر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

انتخابات غرب گلستان 3 300x200 - حواشی انتخابات دوازدهم مجلس در غرب گلستان، تداوم دیدارهای چهره به چهره بی هیچ ارائه طرح و برنامه!!ترکمن نیوز- طاهر جانی: سفر حجاج به سرزمین وحی، همان اندازه که حال و هوای روحانی ساکنین حوزه انتخابیه غرب گلستان در مسیر آمادگی برای تدارکات عید قربان را تحت تاثیر قرار داد، همزمان قطعی مکرر آب در این گرم ترین روزهای سال موجی از نارضایتی ها را به دنبال داشته و هیچ یک از وعده های داده شده مبنی بر کاهش فوری قطعی آب به اجرا در نیامده اند!

با وجود قرار گرفتن در فصل تابستان از قرار معلوم اکثر داوطلبین در حوزه غرب گلستان توانایی ایجاد یک موج جدید انتخاباتی به نفع خود را ندارند و با همان رویه باری به هر جهت، دیدارهای چهره به چهره را مناسب ترین گزینه پیشرو برای جلب اعتماد مردم می دانند. گو اینکه مردم نیز پس از یازده دوره انتخابات به خوبی آگاهند که صرفا دیده شدن یک داوطلب در مراسم جشن عروسی و عزا نمی تواند موید بهتر بودن او نسبت به سایرین باشد.
در انتخابات های پیشین بعضا می شد حضور پاره وقت داوطلبان برای ارائه طرح و راهکار را در گروه های تلگرامی مشاهده کرد، اما آنها اگرچه دیدارهای چهره به چهره را در این تایم از سال زود نمی دانند، از سوی دیگر نداشتن هیچ طرحی جامع و مدون برای دوره دوازدهم مجلس، اکثر نفرات را بر آن داشته است تا شعارهای شان را برای روزهای نزدیک به انتخابات در چنته نگه دارند. سابقا این گونه ترفندها تا حدودی نتیجه می داد، لیکن احتمالا خود داوطلبین هم می دانند که این بار مو از ماست کشیده خواهد شد!!
علیرغم اصرار برخی مدیران کانال ها مبنی بر انتشار لیست بلند بالا از تعداد داوطلبین مجلس در حوزه غرب باید اذعان داشت که عمده داوطلبینی که نام شان از لیست احتمالی حذف شده است هیچ واکنشی به انتخابات پیش رو نشان نداده اند، لذا یا آمادگی کافی برای حضور در عرصه را ندارند و یا صرفا آمده اند تا به ارزیابی میدانی مسائل بپردازند.
جدید ترین اسامی داوطلبین حوزه غرب برای انتخابات مجلس دوازدهم
1-عبدالرحیم تراج
2- عبدالرحیم تحصیلی
3- کامران ایری
4- عبدالعزیز کلته
5- یحیی ایری
6- تاج بردی ایری
7- سید جواد حجازی
8- عبدالمجید اعتمادی
9- قربانعلی بابایی
10 محمد خواجه
11- مجتبی جمالی
12- کاکاجان قورلی زاده
13- حسین خورشیدی
14- عبدالعزیز نیانی
15- حاج امان نظر نژاد
16- طاهره نظری مهر

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز
احسان تولز