امروز : سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۳,۴۹۰

ریال

|

دمای هوای شهر

ekram 21d 300x188 - حمایت 100 یتیم زیر پوشش کمیته امداد توسط نیکوکار گنبدیگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) منطقه دو گنبدکاووس گفت: یکی از خیران این شهرستان حمایت مالی ۱۰۰ یتیم زیر پوشش این نهاد را به عهده گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،  علی حسنی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار جمهوری اسلامی ایران گفت: این نیکوکار گنبدی که ‘حاج محمد شهرکی’ نام دارد و پیش از این نیز حمایت مالی از ۲۷ یتیم زیر پوشش کمیته امداد منطقه دو این شهرستان را برعهده گرفته بود، روز گذشته حمایت مالی ۱۰۰ یتیم دیگر را نیز برعهده گرفت و درمجموع حمایت مالی و معنوی از ۱۲۷ یتیم را عهده دار شد.
وی اضافه کرد: حاج محمد شهرکی روز گذشته به یک خانواده سادات نیازمند نیز مبلغ ۵۰ میلیون ریال کمک نقدی برای خرید برخی اقلام زندگی اهدا کرد.
وی با اشاره به اجرای طرح اکرام ایتام و محسنین در کمیته امداد، تصریح کرد: هم اکنون کمیته امداد منطقه ۲ گنبدکاووس تعداد ۷۶۲ یتیم و فرزندان خانوارهای نیازمند شامل مددجویان اداره زندان، از کار افتادگان و بدسرپرست ها را تحت پوشش دارد.
رئیس کمیته امداد منطقه دو گنبدکاووس با قدردانی از کمک های حامیان و خیرین به طرح اکرام ایتام و محسنین این نهاد، یادآور شد: هم اکنون یک هزارو ۲۰۰ نفر از خیرین و نیکوکاران دراین طرح مشارکت دارند.
وی گفت: در سایه کمک های خیرین گنبدی، کمیته امداد منطقه ۲ این شهرستان یتیم بدون حامی مالی ندارد و تنها ۲۰۰ فرزند از نیازمندان زیر پوشش (طرح محسنین) بدون حامی مالی هستند.
حسنی اضافه کرد: میزان کمک نقدی هر حامی به طرح ایتام و محسنین به طور میانگین ماهانه ۳۰۰ هزار ریال است و افراد می توانند متناسب با وضعیت مالی خود کمتر یا بیشتر از این رقم را کمک نمایند.
وی گفت: علاقه مندان به مشارکت در این طرح های خداپسندانه می توانند با مراجعه حضوری و یا تماس با تلفن ۳۳۳۸۰۵۱۶ اطلاعات و مشاوره لازم را دریافت نمایند.
در دو ماه گذشته مدیرکل و کارکنان اداره کل گمرکات استان گلستان که محل فعالیت آنان درحوزه جغرافیایی گنبدکاووس است، حمایت مالی از ۴۰ یتیم و نیز رئیس و کارکنان بانک ملی شعبه مرکزی این شهرستان نیز حمایت ۳۰ یتیم زیر پوشش کمیته امداد منطقه دو گنبدکاووس را برعهده گرفته بودند.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز