امروز : سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۴۰,۴۹۰

ریال

|

دمای هوای شهر

سرپرست فرمانداری شهرستان ترکمن:

حماسه ۹ دی پاسخ ملت به فتنه‌گری‌ها بود+عکس

بندرترکمن-ترکمن نیوز- سرپرست فرمانداری شهرستان ترکمن صبح امروز در مراسم گرامیداشت ۹ دی شهرستان در محل مدیریت آموزش و پرورش گفت: پاسخ ملت در ۹ دی به تمامی بازی ها وشیطنت ها وفتنه گری هایی بود که عوامل داخلی و خارجی در آن دخیل بودند.

Turkmen ITNA 1 300x190 - حماسه 9 دی پاسخ ملت به فتنه‌گری‌ها بود+عکس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،  به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن؛  الیاس هیوه چی در این مراسم اظهار داشت:حماسه ۹ دی روز بصیرت روز بیعت با رهبری و روزی که ملت از آرمان های انقلاب اسلامی و ارزش های اسلامی دفاع کردند و فتنه ها را در نطفه خفه کردند.
وی با اشاره به فتنه های مختلف دشمن از بدو پیروزی انقلاب اسلامی گفت: در ۴ دهه گذشته انواع ترفندها اعم از نرم افزاری و سخت افزاری را بکار بسته ولی با ایستادگی این ملت و هوشیاری مدیریت عالی نظام مقام معظم رهبری هیچ گزندی به این مملکت وارد نشده است و ما شاهد استقرار امنیت در مملکت هستیم و ان شاا.. این امنیت پاینده خواهد بود.
سرپرست فرمانداری تصریح کرد: در روزهای اخیر نیز اعلام پایتختی قدس برای رژیم اشغالگر قدس شیطنتی دیگر بود که همه کشورهای اسلامی موضع گرفتند. استراژی امنیت ملی آمریکا که نوک تیز حمله آن به سوی جمهوری اسلامی ایران است، فتنه ای دیگر از سوی استکبار جهانی می باشد که ان شاا.. با درایت و آگاهی و کفایت مقام معظم رهبری در هدایت کشور، همه این ترفندها نقش بر آب خواهد شد.
وی با اشاره به مسائل اخیر در جامعه اذعان داشت: آنهایی که باعث مخدوش شدن ارزش های نظام اسلامی ایران می شوند، جایگاهی در نظام ندارند.

Turkmen ITNA 2 300x187 - حماسه 9 دی پاسخ ملت به فتنه‌گری‌ها بود+عکس

الیاس هیوه چی با یادآوری بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در خصوص خط فتنه و انتقاد از آنانکه دهه ای همه کاره اند و دهه ای مخالف افزود: همه ما باید از رهنمودهای مقام معظم رهبری (مد) استفاده کنیم و در مسیری قرار گیریم که امنیت و توسعه پایدار حفظ شود و برای این کار همه باید همسو و هماهنگ شویم.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز