امروز : یکشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۵,۴۲۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    42536

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    12:41 | ۰۴ دی ۱۳۹۷

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

1 300x200 - حضور مدیران در میان مردم بیشتر شود/ دشمن به‌دنبال حذف انگیزه از جوانان استاخبار اجتماعی– ترکمن نیوز- امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس با اشاره به اینکه مدیران با حضور در میان مردم به آنها امید و انگیزه را تزریق کنند، گفت: دشمنان به دنبال حذف انگیزه و امید از جامعه به ویژه جوانان است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، آخوند عبدالباسط نوریزاد با اشاره به اینکه پیامبر اکرم (ص) بهترین کار و عمل را در دنیا خوشحال کردن یک مسلمان و برادر دینی دانسته است، اظهار کرد: ما باید در شرایط اخیر کشور مفهوم این حدیث را ر تمامی امور جامعه تسری دهیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر فشار و هجمه‌های دشمنان به شدت افزایش یافته است، افزود: در چنینی شرایطی همه مدیران و مسوولان وظیفه دارند تا برای مردم خوشحالی، انگیزه و سرور ایجاد کنند چون دشمنان با تمام وجود به دنبال حذف انگیزه و امید از جامعه به ویژه جوانان ما هستند.

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس با تاکید بر اینکه هر کس در نظام اسلامی ما خدمت می‌کند باید دو هدف را در دستور کار خود قرار دهد، خاطرنشان کرد: هدف نخست این افراد باید رضایت خداوند متعال و دومین هدف ایجاد خوشحالی و سرور در میان مردم باشد.

نوریزاد با اشاره به اینکه باید مردم را توجیه کنیم و برخی موارد را به آنها یادآور شویم، ادامه داد: همه ما به یاد داریم که شرایط به مراتب سخت‌تری از شرایط فعلی را در طول ۴۰ سال گذشته با موفقیت و سربلندی سپری کردیم و جنگ و توطئه‌های بسیاری را با عشق به انقلاب و نظام و با هوشیاری و بصیرت پشت سر گذاشتیم.

وی بر لزوم تزریق امید به آینده به جامعه با اقدامات علمی و عملی تاکید کرد و گفت: مردم اگر ببینند که مدیران و مسوولان آنها مشغول کار و تلاش برای رفع مشکلات آنها هستند و در حد توان با روحیه جهادی خدمت می‌کنند به آینده کشور امیدوار شده و در برابر سیاه‌نمایی‌ها تحت تاثیر قرار نمی‌گیرند.

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس با بیان اینکه حضور مدیران و مسوولان باید در میان مردم بیشتر شود، تصریح کرد: همین حضور مسوولان در میان مردم موجب خوشحالی، سرور و اعتماد آنها به نظام و انقلاب خواهد شد.

منبع: farsnews.com

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز