امروز : سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۴۰,۵۳۰

ریال

|

دمای هوای شهر

1607852743 w0 300x167 - حضور داوطلبان جمعیت هلال احمر در کنار مردم حادثه دیده سرمایه‌های اجتماعی را ارتقا می‌دهدترکمن نیوز: استاندار گلستان با اشاره به ظرفیت های امداد و نجات در استان گفت: حضور داوطلبان جمعیت هلال احمر در کنار مردم حادثه دیده مایه دلگرمی آنها می شود و سرمایه های اجتماعی را ارتقا می دهد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس در آیین تجلیل از داوطلبان هلال احمر استان ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته در حوزه امداد و نجات اظهار کرد: اقدامات داوطلبان هلال احمر گلستان در حوزه پزشکی ، پیراپزشکی و خیرین شایسته تقدیر است و مردم با دیدن نیروهای امدادی آرامش پیدا می کنند.

وی افزود: در بین نیروهای امدادی و نجاتی ، هلال احمر به دلیل نقش بین المللی ، جهان شمول است و هرجا نیازی به حضور نیروهای امدادی وجود دارد، داوطلبان هلال احمر در خط مقدم هستند.

استاندار گلستان گفت: داوطلبان علاوه بر همراهی مادی در واقع زمینه شکل گیری سرمایه اجتماعی را فراهم می آورند و در حوادث سال جاری نیز نقش خیرین داوطلب بسیار پررنگ بوده است.

1607852692 w3 300x191 - حضور داوطلبان جمعیت هلال احمر در کنار مردم حادثه دیده سرمایه‌های اجتماعی را ارتقا می‌دهد

حق شناس یادآور شد: در نخستین روزهای شیوع ویروس کرونا ،استان به شدت نیازمند کیت های آزمایشگاهی برای تشخیص بود که با همکاری حاج محمد شهرکی این اقدام صورت گرفت و زمینه نجات جان ده ها نفر فراهم آمد.

وی تاکید کرد: نام خیرین داوطلب در تاریخ گلستان ماندگار خواهد بود چراکه آنان همواره در کنار مردم و همراه با مسئولین بوده اند.

لازم به ذکر است در این آیین از زحمات و خدمات داوطلبین جمعیت هلال احمر استان با حضور هادی حق شناس تقدیر شد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز