امروز : پنج شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۴۱,۷۵۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    95244

  • /
  • تاریخ :

    ۰۲ خرداد ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

1 265 300x184 - حضور حداکثری در انتخابات، متضمن اقتدار و امنیت کشورترکمن نیوز: مدیر کل امور بانوان استانداری گلستان گفت: نقش زنان درپیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال جنگ تحمیلی که شهدای هم تقدیم نظام وانقلاب کردند برکسی پوشیده نیست.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ طاهره جباری توران اظهار داشت: زنان نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند و به دلیل ارتباط مستقیم آن‌ها با گروه‌های سنی جوانان، نوجوانان و کودکان و نیز تأثیر بر نیم دیگر جمعیت، یعنی مردان، از مهم‌ترین و مؤثرترین گروه‌های اجتماعی به شمار می‌آیند

وی دوران کرونا را فرصتی برای بروز توانایی زنان دانست و یادآور شد: زنان بار دیگر در تاریخ اجتماعی ایران فرصت بازنگری در مهارت ها و توانایی‌های خودشان برای نجات خانواده و حمایت از کودکان و سالمندان و بیماران و مردان خودشان را به دست آوردند بنابراین باید با افزایش توانایی و مهارت، زندگی خانوادگی را ساماندهی و از بیگانگی اجتماعی و نزاع و خشونت اجتناب کنیم.

3 139 300x184 - حضور حداکثری در انتخابات، متضمن اقتدار و امنیت کشور

جباری توران اذعان داشت: انتخابات یکی از عرصه های مهم مشارکت سیاسی مردم در سرنوشت کشور است که حضور سلیقه‌های مختلف می‌تواند علاوه بر داغ کردن تنور آن، زمینه مشارکت حداکثری طیف‌های وسیعی از مردم در این صحنه مهم را فراهم کند.

مدیر کل امور بانوان استانداری گلستان تصریح کرد: بیماری پوکی استخوان نزد زنان به ویژه زنانی که تحرک ندارند به سرعت رو به افزایش است. شیوه زندگی زنان، عدم استفاده از نور را از دلایل اصلی این بیماری است.

وی افزود: زن در خانواده نقش اساسی و کلیدی درتربیت فرزندان داشته و نوع تربیت نیزنقش بسزایی درشکل‌گیری فرهنگ جامعه دارد و چنانچه زن یا مادر در خانواده دچارمشکل جسمی یا روحی شود همه خانواده تحت تاثیر آن مشکل قرار خواهند گرفت از این رو بانوان با حضور در پارک‌ها و انجام ورزش باید به سلامتی خود اهمیت دهند.

2 181 300x184 - حضور حداکثری در انتخابات، متضمن اقتدار و امنیت کشور

فرماندار شهرستان کوموش تپه بیان کرد:  این شهرستان جزو ۳۱ شهرستان کمتر توسعه یافته کشور می‌باشد.

احمد دستمرد با بیان اینکه بانوان توانایی فعالیت در حوزه‌های اقتصادی و کمک به رونق این حوزه را دارند، گفت: باید اشتغال بانوان به صورت هدفمند پیگیری شود.

گزارش از: آرزو بسیا
خبرنگار ترکمن نیوز در استان گلستان

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز