امروز : جمعه ۰۷ مهر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

حسینعلی شهریاری ترکمن نیوز2 300x211 - حسینعلی شهریاری: دولت رییسی با فساد مبارزه خواهد کردترکمن نیوز: رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: آیت الله رییسی در زمان ریاست قوه قضاییه بسیاری از مفاسد اقتصادی را محاکمه کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  حسینعلی شهریاری در همایش وحدت اقوام و مذاهب شرق گلستان با تاکید بر ضرورت شرکت در انتخابات اظهار داشت: در صورتی که آمار مشارکت در انتخابات پیش رو بالا باشد رییس جمهور منتخب در مجامع بین المللی برای تامین منافع ملی و مردمی می تواند حرف هایش را به کرسی بنشاند.

وی با بیان اینکه آیت الله رییسی اصلح ترین کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری است، افزود: عدالت محوری و مبارزه با فساد بارزترین ویژگی اوست و در مدت زمانی که ریاست قوه قضائیه را عهده دار بود این موضوع را به خوبی اثبات کرد.

شهریاری تصریح کرد: آیت الله رییسی با برجام مخالف نیست و در صورتی که رییس جمهور شود در مذاکرات منافع ملی و مردمی را مدنظر خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه ریاست جمهوری پس از رهبری والاترین مقام کشور است، ادامه داد: انتخاب وزیران،استانداران و روسای ادارات به صورت مستقیم و غیرمستقیم تحت نظر وی انجام می پذیرد و بودجه سالیانه کشور نیز توسط دولت تعیین می شود.

وی خاطرنشان کرد: اگر دولت با خلوص نیت و در جهت تامین منافع عمومی عمل کند بسیاری از پرونده های قضایی از بین خواهد رفت و دیگر حتی احتیاجی به قوه قضاییه نخواهیم داشت.

حسینعلی شهریاری با انتقاد تند از ناتوانی دولت فعلی در اداره کشور، گفت: تورم افسارگسیخته، گرانی بنزین، کاهش ارزش پول ملی، عدم مهار کرونا، کاهش بی سابقه شاخص بورس از جمله موضوعاتی است که توسط این دولت اتفاق افتاده و باعث بی اعتمادی مردم به نظام شده است.

رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در پایان سخنانش تاکید کردند که مطالبات حوزه بهداشت و درمان شهرستان گنبدکاووس را از وزیر بهداشت پیگیری خواهند کرد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز
احسان تولز