امروز : چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

|

نرخ ارز :

ریال

|

دمای هوای شهر

تامین اجتماعی 1024x675 - حذف دفترچه های بیمه تامین اجتماعی از 7 مهر و اجرای طرح ملی اینترنتی در گلستانترکمن نیوزز: سرپرست تامین اجتماعی گلستان از اجرای طرح حذف دفترچه های کاغذی تامین اجتماعی از هفتم مهرماه و اجرای طرح ملی اینترنتی در استان گلستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   «حسین زنجانی» پنج شنبه ۳ مهر در بیست و یکمین دوره جشنواره شهید رجایی، با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: طرح ملی پرونده الکترونیک در سازمان تامین اجتماعی به مرحله اجرا گذاشته شد.

سرپرست تامین اجتماعی گلستان ادامه داد: زمینه سازی برای دولت الکترونیک، ارائه خدمات غیرحضوری و استفاده از تکنولوژی، صرفه جویی در زمان و تسریع در پاسخگویی و ایجاد رضایتمندی در بیمه شدگان از مزایای اجرای طرح پرونده الکترونیک است.

وی بیان کرد: تامین سخت افزارها و نرم افزاری لازم، برگزاری دوره های آموزشی، ساماندهی نیرو و غیره برای اجرای طرح ملی پرونده الکترونیک در تامین اجتماعی گلستان انجام شد و در ارزیابی که تاکنون صورت گرفت استان گلستان جزو سه استان برتر کشور در اجرای این طرح قرار گرفت.

زنجانی تصریح کرد: در راستای اجرای طرح ملی پرونده الکترونیک ۳۹۱ هزار و ۴۴۸ پرونده در سازمان تامین اجتماعی حاوی بیش از ۶ میلیون سند کاغذی اسکن شد و با احتساب پرونده های بازنشستگان این میزان به بیش از ۴۴۶ هزار پرونده می رسد.

سرپرست تامین اجتماعی گلستان خاطرنشان کرد: طرح ملی پرونده الکترونیک افزایش اعتماد را در امنیت پرونده ها به دنبال دارد و کارکنان بخش بایگانی نیز در واحدهای دیگر به کارگیری می شوند.

وی بیان کرد: براساس سرشماری سال ۹۵، ۴۳ درصد از جمعیت گلستان معادل نیمی از جمعیت استان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار دارند.

زنجانی گفت: یکی از بزرگترین دغدغه های ما در تامین اجتماعی احترام به مردم و حل امورات بیمه شدگان با سرعت و کیفیت مناسب است.

سرپرست تامین اجتماعی گلستان ابراز داشت: سازمان تامین اجتماعی در سال های اخیر خدمات خود را غیرحضوری کرده و یکی از طرح های بزرگ‌ ما که از هفتم مهرماه اجرا می شود حذف دفترچه های کاغذی تامین اجتماعی است و امیدوارم این طرح بدون مشکل و تنش اجرایی شود.

وی اضافه کرد: بیمه شدگان پس از حذف دفترچه بیمه می توانند با کد ملی به مراکز درمانی مراجعه کنند./شبستان

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز