امروز : جمعه ۲۴ فروردین ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    32843

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    9:13 | ۲۰ مرداد ۱۳۹۷

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

IMG 0154 300x185 - حاشیه های مراسم تجلیل از خبرنگار در تالار فخرالدین اسعد گرگانی در روز خبرنگاریادداشت- ترکمن نیوز- بنا به دعوت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از خبرنگاران مراسم ویژه ای در تالار برگزار شد که این مراسم حاشیه هایی بهمراه داشت.

اعتراض شدید یکی از خبرنگاران نشریات به عدم حضور استاندار و مدیر کل محترم ارشاد از نمایشگاه مطبوعات و دلخوری خبرنگاران از آنها،که توقع داشتند حداقل خسته نباشید جانانه از مسئولین بشنوند!

انتقاد یکی دیگر از خبرنگاران که توقع داشتند به خبرنگاران توجه بیشتری شود و حداقل خواسته های خبرنگاران که یکی از آنها بیمه خبرنگاران میباشد تحقق یابد.

انتقاد شدید دیگر خبرنگار روزنامه همشهری از استاندار و درد دل با ایشان و کاستیهایی که در مورد خبرنگاران شده است و انتقاد شدید از مدیر کل ارشاد که مجبور شد خانم کشمیری مدیر کل محترم بایستد و در حضور جمع عذرخواهی کند.

نکته بارز این همایش سعه صدر استاندار آقای دکتر هاشمی بود که با جان و دل 3 ساعت جانانه در آن هوای گرم در حضور خبرنگاران باشد و درد و دل آنها را بشنود و واقعا انتقادات خبرنگاران را شنید و گفت هر کاری و پروژه ای و حتی قله ای را فتح نمایند ولی خبرنگار در آنجا نباشد ارزش این کار به جایی نخواهد رسید پس قدر خبرنگاران را باید دانست.

عدم تجلیل از خبرنگاران حتی با یک پذیرایی ساده در تالار کوتاهی مسئولین از حاشیه های این مراسم بود.

بجای تجلیل از خبرنگاران مطبوعات و رسانه های جمعی از تنی چند از خبرنگاران صداوسیما تجلیل شد که این کار مسئولین همراه با انتقادهای خبرنگاران مواجه شد.

متاسفانه عدم حضور مسئولین و مدیران کل در مراسم واقعا حاشیه ساز شده بود و بقول استاندار در طول یکسال آنها به خود اجازه حضور دو ساعت را در مراسم روز خبرنگار ندادند در حالیکه این خبرنگاران هستند که هر موقع ندا دهند در جلسات آنها حضور دارند و این مایه تاسف و نمره منفی به مسئولین استانی را در پی داشت.

اجرای برنامه سنتور برادران چراقی واقعا گرمابخش خبرنگاران شده بود ودر مجموع از مدیران شهرستانی انتظار میرود کاستیهای مراسم را با تجلیل ویژه در حوزه شهرستانی جبران نمایند.

نویسنده: اکبر پیرا-خبرنگار خانه مطبوعات استان گلستان و مدیر گروه ساچاق

لینک عضویت کانال تلگرام

https://tlgrm.in/ITNAnews

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز