خیریه حاج محمد شهرکی 300x188 - حاج محمد شهرکی خیر امدادی و نیکوکار کشوری است+مصاحبهترکمن نیوز:  رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گنبدکاووس از ارسال اقلام مورد نیاز مصیبت دیدگان مناطقی از استان کهکیلویه و بویراحمد توسط حاج محمد شهرکی خیر امدادی و نیکوکار کشور خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  اصغر نودهی در گفت و گو با خبرنگار ترکمن‌نیوز اظهار داشت: امروز به همت حاج محمد شهرکی، ۲ کامیون وسایل گرمایشی، مواد غذایی و وسایل بهداشتی به منطقه زلزله‌زده سی سخت استان کهکیلویه و بویراحمد ارسال شد.

وی افزود: جا دارد از خیر نیکوکار حاج محمد شهرکی و همه خیرینی که در چنین مواقع به فکر مردم آسیب دیده هستند و دوست دارند به نحوی خدمتی انجام دهند تقدیر و تشکر می‌کنم.

نودهی تاکید کرد: دو کامیونی که امروز از هلال احمر گنبدکاووس اعزام می‌شود خیریه‌ای است که توسط حاج محمد شهرکی خیر نیکوکار کشوری ما تهیه و بارگیری شده است.

وی در ادامه گفت: هر حادثه و یا مصیبتی که در کشور پیش آمده انصافا حاج محمد شهرکی جزو اولین کسانی بوده که برای امدادرسانی لبیک گفته و برای تهیه اقلام مورد نیاز و تدارکات منطقه پیش قدم شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان گنبدکاووس خاطرنشان شد: حاج محمد شهرکی جزو خیرینی محسوب می شود که به آنها خیر امدادی گفته می‌شود، چرا که هر حادثه و مشکلی برای مردم کشورمان بوجود آمده ایشان اولین نفری هستند که زنگ زده و با توجه به نیاز منطقه مصیبت دیده اقلام موردنیاز را تهیه و ارسال می کنند.

مراسم ارسال کمک‌های امدادی با حضور فرماندار ویژه، فرمانده نیروی مقاومت سپاه گنبدکاووس، رئیس اداره دارایی و مالیات و جمعی از مسئولین و مدعوین شهرستانی برگزار شد.

گزارش از: یاشار نیازی

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۱۲

۰۵ اسفند ۱۳۹۹

کد خبر :

90711

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک