امروز : پنجشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

فوتبال گنبدکاووس 300x297 - جوابیه هیئت فوتبال گنبدکاووس به گزارش "از حرف تا واقعیت در هیئت فوتبال گنبد"به گزارش تورکمن نیوز: با توجه به خبر منتشره در تاریخ 22 تیرماه 98 در بخش ورزشی تحت عنوان «از حرف تا واقعیت در هیئت فوتبال گنبد» از طرف رییس هیئت فوتبال شهرستان گنبدکاووس جوابیه ای ارسال شده است. با ملاحظه رعایت قوانین مطبوعات کشور و حفظ حقوق هیئت فوتبال این جوابیه در همان بخش ورزشی منتشر می‌شود:

متن جوابیه رییس هیئت فوتبال شهرستان گنبدکاووس:

بسمه تعالی
برادر گرامی جناب آقای شیروانی
باسلام
احتراما اخیرا مطلبی با سر تیتر از حرف تا واقعیت در هیات فوتبال گنبد را در کانالهای ورزشی استان درج نمودید که این هیات درپاسخ به مطالب مطرح شده ضمن تقدیر و تشکر از حسن توجه و حساسیت حضرتعالی در حوزه فوتبال و با علم به اینکه رسالت خبرنگاری مطالبه گری حق می باشد پاسخی را بحضور اعلام می‌کند.
جناب آقای شیروانی همانطور که در تماس‌های مکرر حضرتعالی نیز عرض نمودم مسابقات رده سنی 11 سال داخلی بوده و تحت نظارت هیات فوتبال شهرستان برگزار می‌گردد که متاسفانه اخبار رسیده به شما استانی مطرح نمودند. و مهر زدن آلبوم مسابقات از ضروریات و قانون نیست که هیات از آن عدول کرده باشد و خلافی را مرتکب شده باشد. آلبوم مسابقات با تمام مدارک بازیکنان را ابتدا دبیرخانه هیات فوتبال کنترل نموده و به مسول کمیته جوانان تحویل داده است و در تمامی مراحل برگزاری مسابقات نزد رئیس کمیته جوانان محفوظ بوده است و هیچگونه تخلفی صورت نگرفته و لاک گیری از سوی مسولین امر بوده است و این امر واقعیت نداشته و ندارد به فرض اینکه تخلفی هم اگر صورت گرفته مدیر مدرسه به وظایف خودش اگر آگاه بود می بایست با ارائه اعتراض کتبی خود به هیات فوتبال تقاضای رسیدگی را می‌داد نه این‌که با اتهام زدن و توهین و سروصدا احقاق حق نماید . لازم به ذکر است این بداخلاقی که مدیر محترم مدرسه فوتبال افتخار جناب یوسف چرکزی بعداز شکست در مقابل تیم شاهین و عدم کسب امیتاز و مجوز صعود به مسابقات استانی در دفتر هیات فوتبال و تشویش اذهان عمومی و…. نموده است در کمیته انصباطی شهرستان مطرح و در حال بررسی می باشد که به جای خود رسیدگی خواهد شد. جناب آقای شیروانی مزید اطلاع حضرتعالی عرض شود همکاران بنده بطور رایگان در هیات فوتبال شهرستان زحمت می‌کشند بستر را آماده می‌کنند تا مدیران مدارس با خیالی راحت به آمورش پرداخته ودرکنار آن کسب درآمدی نمایند این بی انصافیست اتهام زیر سیبیلی به همکاران زده شود. در پایان مجددا از حسن توجه خاص حضرتعالی در جهت رشد و شکوفایی فوتبال اظهار نظر نموده اید کمال تشکر وقدر دانی. را دارم.
پایدار باشید
حبیب الله خواجه
رئیس هیات فوتبال شهرستان گنبد کاووس

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز