امروز : دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۴۳۰۰۰

ریال

|

دمای هوای شهر گنبدکاووس :

22° سانتی گراد

  • کد خبر :

    58869

  • /
  • تاریخ :

    ۱۲ مرداد ۱۳۹۸

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

تورکمن نیوز اسلام که پایان بخش ادیان آسمانی بوده همواره مورد تعدی و تهاجم جبهه باطل در رنگ ها و شیوه ها و افراد متفاوتی بوده است،

گویی در صدر اسلام در هیبت ابوجهل ها و ابولهب ها و چه حال در ضمن اسامی پر طمطراقی چون سکولاریسم و کمونیسم و… حال آن که باطل هرچند قدرتمندتر بنظر رسد ولی آنها همه باد است که در آنی با تلنگری بیرون آید و این سخنان به گواه تاریخ ثابت است که اگر غیر از این است پس احوال ابولهب و ابوجهل و مسیلمه کذاب و سپاهیان صلیب و تاتار و… را ببینید که چه شدند و اسلام در چه جایگاهی قرار گرفت، و خدمت روشنفکرنمایان بی‌خاصیت نیز عارض گردم که عاقبت چه در انتظار آنهاست.

ترکمن 300x198 - جنگ بی‌پایان روشنفکرنمایان خدانشناس با ارزش‌های اسلامی (قسمت اول)

 اما هدف از این مقدمه کوتاه این بود که نویسنده ای مجازی به نام (ا. م. خ)  در پوستین میش همانند گرگی درنده به ارزش های اسلامی تاخته و مدعایی را مطرح نموده که باید گفت بر این عقل و دانش بباید گریست و با وقاحت تمام به مقوله حجاب حمله نموده در جایی می‌گوید: {در این مورد ما خود را به خواب زده ایم نمی خواهیم بیدار شویم و گرنه حجاب اجباری اوضاع را بهتر نکرده است. آنهم با تشکیلات و صرف هزینه های زیاد.}

در اینجا باید از ایشان پرسید منظور از بهتر شدن اوضاع چه هست؟؟ آیا این مسئله بر اقتصاد مردم تاثیر گذاشته و باعث کم شدن سرعت رشد اقتصادی مملکت گشته؟ یا اینکه امنیت زنان را به مخاطره می اندازد و از این حیث با قبل از انقلاب تفاوتی حاصل نشده است؟ حال آن که حجاب نه تاثیر منفی بر مسئله اقتصاد گذاشته و نه امنیت زنان را مختل نموده بلکه سبب افزایش امنیت آنان نیز شده است چنان که آمارهای ثبت شده در جوامع با آزادی پوشش این حقیقت را به اثبات می رساند که امنیت زنان محجبه بیش از کسانی است که به چنین عملی اعتقاد ندارند، ایشان باید بدانند که اکثریت مردم ایران مسلمان و پایبند به امورات دینی و مذهبی خویش هستند و عقل ایجاب میکند مصلحت عموم و عقاید عموم مردم بر اقلیت احاطه داشته باشد بلکه بخاطر تفکرات عده ایی عیاش که اصلا زندگی دیگران برای ایشان معنی و مفهومی ندارد نباید اعتقادات اکثریت مردم زیر پای این هوسرانان لگد مال گردد.

 باز ایشان به اعمال و احکامات شریعت برتر الهی حمله می برد و می گوید: {اگر بی‌حجابی جامعه را به فساد می کشاند پس چرا این حجاب برای برده ها یا کنیزان واجب نشده است؟ تازه این زنان برده یا کنیز بیشتر ازایران و اروپا اسیر شده اند زیبایی و جذابیت آنها بیشتر از زنان اعراب بوده است.

چرا آن حساسیتی که در مورد حجاب زنان وجود دارد در مورد ربا و اختلاس و دزدی از بیت المال وجود ندارد.

چرا همه ی ما به عیب زنان زوم کرده ایم؟ حجاب زنان؟!!؛ دوچرخه سواری زنان؟!!، به ورزشگاهها رفتن زنان؟!!، آرایش زنان؟!!} باید یادآور شد که حکمت های حجاب بی شمارند و شاید یکی از آنها کم شدن فساد در جامعه باشد ولی فلسفه وجودی قانون حجاب این است که هر مسلمان با یقین بر یگانگی الله بر توحید در ربوبیت تشریع قائل است و وقتی کلمه توحید بر زبان فردی با اختیار تام جاری شد باید بر قوانین وضعی اسلام پایبندی نماید و اگر قسمتی را قبول و قسمتی را مردود بداند مطمئنا از جرگه اهل توحید خارج است، اینکه ایشان با وقاحت تمام ادعا می کند که زنان برده و کنیز حجاب را رعایت نمیکردند نشان از عدم آگاهی درست از شریعت اسلامی و مبانی اصلی آن دارد زیرا که اولا در عصر حاضر خبری از کنیز و برده نیست و به لطف تدبیر هوشمندانه اسلام بساط کنیز و برده به مرور زمان برچیده شده است.

دوم اینکه اگر به فرض محال چنین نیست اسلام اجازه خودنمایی و بی حجابی برای کسی در مناطق عمومی آنچنان که فاحشه های مدرن امثال آنهایی که در کانال معصومه علی نژاد تبلیغ آنها می شود نداده است و ما منتظر هستیم که شما از منابع معتبر اهل اسلام یک نمونه فقط یک نمونه مستدل دلیلی ذکر نمائید که دال بر بی حیائی کنیزان در معابر عمومی ذکر شده باشد،

بگذارید شفاف‌تر بگویم که شما و امثال شما بیشتر به دنبال هوسرانی هستید تا که دنبال آزادی زنان، چراکه اگر اینگونه نبود با این دقت جذابیت زنان مناطق مختلف را نمیسنجیدید!!!

حجاب برای زنان عیب نیست بلکه افتخار هر زن مسلمانی در حجاب و حیای وی نهفته است که شما با تفکرات پوچ و زنگ زده خود قصد تخریب آن را دارید اگر هر کس بسیار علاقمند به این پدیده غیر فطری می‌باشد می‌توانید اهل و عیال بلکه خود را به کنیزی و بردگی افراد سپرده و فریاد حریت سر دهد اما بگذارند خواهران مسلمان ما با آرامش خیال و آزادی تمام حجاب بر سر نموده و مشغول پر نمودن حفره های مهم تربیتی و اخلاقی و فرهنگی و علمی مملکت باشند.

نوشته: آرمان خرمالی (ترکمن صحرا، گنبدکاووس، «قورچای»)

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

هیتر رستورانی هیتر تابشی هیتر گلخانه Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز