امروز : سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

WhatsApp Image 2021 05 28 at 12.55.45 300x300 - جلسه هیات نظارت شهرستان گنبدکاووس برگزار شدترکمن نیوز: جلسه هیات نظارت شهرستان گنبدکاووس با موضوع بررسی مقدماتی شکایات داوطلبین شوراهای اسلامی روستاهای بخش های مرکزی و داشلی برون برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ این جلسه با موضوع بررسی مقدماتی شکایات داوطلبین شوراهای اسلامی روستاهای بخش های مرکزی و داشلی برون که صلاحیت آنها از سوی هیات های اجرائی و نظارت این بخش ها احراز نشده بود، در محل دفتر این هیات مستقر در فرمانداری برگزار شد.
رئیس هیات نظارت شهرستان اظهار داشت:  از ۳۴ داوطلبی که صلاحیت آنها احراز نشده بود ۲۹ نفر شکایت و اعتراض خود را به همراه اسناد مُثبِتِه ( ثبت شده = مستند ) در مهلت قانونی چهار روزه که از سوم تا ششم خرداد بود، به هیات نظارت شهرستان تحویل داده اند. هیات نظارت شهرستان تا روز ۱۵ خرداد به شکایات داوطلبین رسیدگی و در روز ۱۶ خرداد نتیجه نهائی بررسی صلاحیت داوطلبین را به بخشداران ابلاغ خواهد کرد.
حسین رضائی بیان داشت: از ۱۲۱۶ نفر داوطلب ثبت نام شده برای شرکت در انتخابات ششمین شورای اسلامی روستاهای بخش های مرکزی و داشلی برون، ۵ نفر انصراف، ۳۴ نفر عدم احراز و ۱۱۷۷ نفر تائید صلاحیت شده اند.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز