ترکمن نیوز: استاندار گلستان گفت: هدف اصلی از برگزاری جشنواره احیا آداب و رسوم اقوام و تلاش برای استفاده از سنت‌های خوب و قشنگ برای تسهیل در امر مقدس ازدواج می‌باشد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس اظهار داشت: نهاد مقدس خانواده باید بر اساس باورها و ارزش‌های اسلامی و ایرانی شکل بگیرد تا خانه و خانواده قوام بیشتری داشته باشد و از شر ناهنجاری‌ها در امان باشد.
قاسمعلی برزمینی مدیر کل ورزش و جوانان گلستان هم با اشاره به حمایت‌ها و پیگیری‌های مستمر و سازنده استاندار گلستان و زحمات شبانه‌روزی ادارات و نهادهای مختلف به ویژه سازمان‌های مردم نهاد ابراز امیدواری کرد و گفت: این جشنواره نشاط و شادابی رو به جامعه انتقال داده باشد و این روال با حفظ پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی تا شکست کامل کرونا و از بین رفتن این ویروس منحوس در بخش‌های مختلف ادامه پیدا کند تا زندگی در جهت مثبت ساری و جاری باشد.
به گفته‌ی مارزلو معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان ۴ گروه آذری، کردی، خراسانی و مازنی به نیابت از اقوام از نقاط مختلف کشور به همراه گروه هایی از استان در این جشنواره حضور داشته و معرف آداب و رسوم مربوط به ازدواج قومیت های خودشان بودند.

بر اساس گزارش خبرنگار ترکمن نیوز: این جشنواره با استفاده از امکانات صوتی و تصویری، همکاری صدا و سیمای گلستان و بکارگیری فضای مجازی دوازدهم و سیزدهم مردادماه از ساعت ۱۹ تا ۲۳ در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار و مورد توجه کاربران اینترنتی و مراکز صدا و سیما در استان‌های مختلف و رسانه‌های مختلف قرار گرفته است.

گزارش از: زهرا صفری

خبرنگار ترکمن نیوز

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۱:۱۹

۱۳ مرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

80280

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک