امروز : جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

جزیده ترکمن نیوز پیکان تهران 300x202 - جزیده: دوست دارم تفکر تیمی و استقامت ذهنی بازیکنان تیم افزایش یابد/ دروغ گفتن و مغلطه کردن در ورزش کار صحیحی نیستترکمن نیوز: سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس بر تفکر تیمی و استقامت ذهنی بازیکنان برای غلبه بر مشکلات و چالش‌ها تاکید کرد و گفت: دوست دارم تفکر تیمی و استقامت ذهنی بازیکنان افزایش یابد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ عظیم جزیده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گنبدکاووس با اشاره به پیروزی شب گذشته تیم والیبال شهرداری گنبد مقابل «فولاد سیرجان ایرانیان» اظهار کرد: بازی بسیار سختی بود، گرچه تیم والیبال «فولاد سیرجان» سه بازی اخیر خود را به حریفان واگذار کرده است اما تیم بسیار منظم بوده و با کیفیت بازی می‌کند.

وی با بیان اینکه پیش‌بینی می‌کردیم که بازی سختی در پیش خواهیم داشت، تصریح کرد: امروز در دفاع کردن و سازمان دفاعی خوب کار نکردیم اما در سرویس و حملات عملکرد خوبی داشتیم و در امتیازهایی که پایاپی حرکت می‌کردیم تمرکز خود را به دست آوردیم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس ادامه داد: به لحاظ روانی بسیار سختی کشیدیم چون بازی بسیار مهم و سرنوشت‌سازی برای ما بود که جایگاه‌مان را در جدول رقابت‌ها ارتقا دهیم و اکنون هم با توجه به نتایج رخ داده در رده هشتم جدول قرار گرفتیم.

وی در خصوص اعتراضات صورت گرفته به داوری نیز تصریح کرد: داور شاید در یکی، دو مورد سهوا اشتباهی کرده باشد و اعتراض کلی که از سوی تیم ما صورت گرفت اشتباه بود و در آن صحنه بازیکنانم گفتند که توپ به دستم برخورد کرده و تصمیم داور صحیح بوده است و بعد از آن از داور عذرخواهی کردم.

جزیده با بیان اینکه هیجان بازی‌ها بسیار بالا است و گاهی اشتباهاتی پیش می‌آید، ادامه داد: ایده مربیگری‌ام احترام و کمک کردن به کادر داوری است چرا که دروغ گفتن و مغلطه کردن در ورزش کار صحیحی نیست.

وی با بیان اینکه همه مربیان باید در زمینه‌های کارهای فرهنگی همچون همکاری با داوران پیشقدم شوند، خاطرنشان کرد: در لیگ برتر والیبال ما ویدیو چک وجود ندارد و به جای اعتراض باید والیبال بازی کنیم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس در پایان نیز در خصوص پیش‌بینی خود از ادامه رقابت‌ها گفت: پیش‌بینی کردن در لیگ برتر والیبال ما کار سختی است و دوست دارم تفکر تیمی، ذهن قوی و استقامت ذهنی بازیکنان را افزایش دهم که در شرایط سخت و چالش‌ها خودشان را مدیریت کنند.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز