امروز : جمعه ۰۸ مرداد ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۵۵,۹۹۰

ریال

|

دمای هوای شهر

CNG TurkmensNews 6 300x217 - جايگاه سوخت CNG گدم آباد گنبد کاووس به زودی راه اندازی می شود/رفع معضل ترافیک مقابل پل+تصاویراخبار گنبد کاووستورکمن نیوز شهردار گنبد کاووس با اشاره به متوقف شدن مقطعی جایگاه سوخت گدم آباد گفت: علت این تعطیلی، تعمیرات اساسی و سرویس پیشگیرانه کمپرسور گاز است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیل ترکمن های ایران،  منصور طعنه گنبدی در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: جایگاه سوخت سی ان جی نیاز به تعمیرات اساسی داشت که متاسفانه به تعطیلات پایان سال برخوردیم و راه اندازی جایگاه به تاخیر افتاد.

وی افزود: بحمدالله ظرف ۲ روز آینده با تلاش شبانه روزی کارشناس شهرداری و یک تکنسین ماهر نیز از تهران دعوت شده به زودی عملیات سرویس کمپرسور جایگاه پایان یافته و آماده خدمات رسانی به شهروندان می شود.

شهردار تصریح کرد: تعمیر و سرویس کمپرسور به صورت اساسی برای اولین بار در این جایگاه صورت میگیرد و کارشناس ما شخصا قطعات اصلی را از پایتخت خریداری کرده و با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد ریال دستگاه کمپرسور جایگاه کاملا سرویس شده و به زودی راه اندازی می شود.

CNG TurkmensNews 3 300x225 - جايگاه سوخت CNG گدم آباد گنبد کاووس به زودی راه اندازی می شود/رفع معضل ترافیک مقابل پل+تصاویرشهردار گنبد در ادامه بازدید از عملیات پل دوم گدم آباد به خبرنگار ترکمن نیوز گفت: تاکنون بیش از ۵۵ درصد پروژه احداث پل پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی افزود: علت تاخیر عملیات عمرانی پل تغییر مسیر لوله گاز بوده که با هزینه خود شهرداری لوله های گاز که در محل احداث پل دوم قرارداشت جانمایی شده و به زودی ساخت پل ادامه مییابد.

شهردار گنبد تصریح کرد: پل دوم گدم آباد تا پایان سال ۹۷ افتتاح و راه اندازی خواهد شد.

منصور طعنه گنبدی با اشاره به صف خودروهایی که برای سوخت CNG به این جایگاه می آیند در ابتدای ورودی روستای گدم آباد باعث ترافیک می شود گفت: بعد از راه اندازی پل فضای مناسبی در بخش شرقی جایگاه ایجاد می شود و از آن پس خودروها از بخش شرقی و پشت جایگاه سی ان جی گدم آباد به بخش سوختگیری وارد خواهند شد.

خبرنگار: یاشار نیازی

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز