خبرنگار 1 300x188 - جامعه رسانه‌ای گلستان باید نسبت به موضوعات زیرساختی در استان مطالبه گر باشدترکمن نیوز:  استاندار گلستان گفت: جامعه رسانه ای استان باید نسبت به موضوعات زیرساختی در استان نظیر منطقه آزاد اینچه برون, پیتروشیمی گلستان, راه آهن اینچه برون_گنبدکاووس _شاهرود , ۵ بیمارستان گلنگ زنی شده و پروژه های کلان, تاثیرگذار و توسعه ساز در استان مطالبه گر باشد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ هادی حق‌شناس یکشنبه ۱۹ مرداد در آیین متمرکز گرامیداشت روز خبرنگار و تجلیل از اصحاب رسانه استان که بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد با اشاره به ظرفیت تصمیم سازی اصحاب رسانه اظهار کرد: اطلاعات و اخبار خبرنگاران نقش بسزایی در تصمیم گیری های مدیران دارد.
وی تصریح کرد: اگر اخبار و اطلاعات بدرستی به جامعه منتقل شود و از توجه به شنیده ها پرهیز گردد بی تردید حال جامعه بهتر خواهد شد.
حق شناس گفت: بروز ابزار های جدید در عرصه اطلاع رسانی ارزشمند است اما بواقع نمی تواند جایگزینی برای کتاب, روزنامه و مجله باشد.
وی یادآور شد: امروز باید اخبار با فهم عمیقی از مسایل به مخاطب ارایه و تحلیل درستی از مطالب به افراد بیان شود.
حق شناس خاطر نشان کرد: جامعه رسانه ای استان باید نسبت به ووضوعات زیرساختی در استان نظیر منطقه آزاد اینچه برون, پیتروشیمی گلستان, راه آهن اینچه برون_گنبدکاووس _شاهرود , ۵ بیمارستان گلنگ زنی شده و پروژه های کلان, تاثیرگذار و توسعه ساز در استان مطالبه گر باشد.
وی گفت: در واقع توسعه زیرساخت ها باید هدف همه مسوولین , خبرنگاران و رسانه ها در استان باشد و باید در هر دولتی به عنوان یک اصل مورد توجت قرار گیرد.
حق شناس بیان کرد: باید مزیت های نسبی استان و ظرفیت های پنهان آن توسط خبرنگاران برجسته شود تا مورد توجه قرار گیرد.
لازم به ذکر است جمعی از خبرنگاران از طریق ویدیو کنفرانس در ادارات مختلف و همچنین فرمانداری ها با آیین گرامیداشت روز خبرنگار در ارتباط بودند.
گفتنی است در این مراسم تعدادی از اصحاب رسانه مشکلات خود را با استاندار گلستان در میان گذاشتند.
استاندار گلستان با شنیدن نقطه نظرات و مشکلات تنی چند از خبرنگاران اظهار کرد: شورای اطلاع رسانی گلستان با مدیریت معاون سیاسی استاندار مأمور رسیدگی به این مسائل خواهد بود.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۳۶

۱۹ مرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

80584

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک