شرق گلستان 300x168 - جاری شدن سیلاب در بخش هایی از شرق گلستان/خسارات جانی نداشتیمترکمن نیوز:  مدیرکل مدیریت بحران استانداری گلستان گفت: بارش های رگباری بامداد امروز سبب وقوع سیلاب در ۴ روستای بخش لوه شهرستان گالیکش و قسمت هایی از شهرستان مینودشت شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  سید رضا قادری امروز یکشنبه ۲۲ تیرماه در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، اظهار کرد: بارش حدود ۱۰۰ میلیمتر باران در بازه زمانی کمتر از یک ساعت موجب جاری شدن سیلاب در روستاهای دارآباد، اجن قره خوجه، قانجق شهرک و منجیلو شده و خساراتی را به محصولات زراعی، دام، مسکن و تأسیسات زیربنایی وارد کرد.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه تا این لحظه هیچ خسارت جانی گزارش نشده است، افزود: بر اثر واژگون شدن یک خودرو، ۲ نفر مجروح شدند که پس از انتقال به بیمارستان، تحت مداوای سرپایی قرار گرفتند و حال عمومی آن‌ها نیز مساعد گزارش شده است.
قادری ادامه داد: در شهرستان مینودشت نیز شاهد آبگرفتگی در سطح شهر مینودشت بودیم که در حال حاضر این مشکل برطرف شده است.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گلستان تصریح کرد: در محور روستاهای بالادست شهرستان مینودشت (محور چهل چای) به دلیل رانش، راه ارتباطی قطع شده و مأموران راهداری مشغول بازگشایی این مسیر ارتباطی هستند.
قادری گفت: اعضای مدیریت بحران شهرستان و گروه‌های امدادی به منظور امداد رسانی و برآورد خسارت، در مناطق حادثه دیده مستقر هستند.
وی خاطرنشان کرد: میزان نهایی خسارات وارده، پس از برآورد توسط دستگاه های مربوطه اعلام خواهد شد.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۱۷

۲۲ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

78845

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک