قرجه طیار نماینده مردم در مجلس:

teyyar 6d 300x296 - جاده نفت به عنوان یک پروژه ملی در برنامه بودجه قرار می گیرد+نامه طیار به نوبختگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی گفت: قرار است جاده نفت به عنوان یک پروژه ملی تصویب نهایی شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،  قره‌جه طیار در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره وضعیت تکمیل جاده نفت اظهار داشت: با توجه به مکاتبات و رایزنی‌های انجام شده و ملاقات با وزراء و معاونان آنها و دعوت از معاون امور مجلس وزارت راه و شهرسازی, قرار است جاده گنبدکاووس به اینچه‌برون به عنوان یک پروژه ملی در برنامه بودجه کشور قرار گیرد.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی افزود: وزارت راه و شهرسازی در ۲۲ آذر سال جاری, پروژه جاده نفت را برای الحاق به بودجه سال ۹۷, به عنوان یک پروژه ملی به سازمان برنامه و بودجه وزارت کشور ارسال کرده است.

طیار تصریح کرد: در صورت تصویب نهایی, کل بودجه مورد نیاز از طرف وزارت راه و شهرسازی, ۶۰۰ میلیارد ریال در نظر گرفته شده که از سال ۹۷ شروع و تا سال ۱۴۰۰ به اتمام و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: این پروژه, جهت طرح در کمیسیون ماده ۲۳ قانون الحاقی برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقرارت مالی دولت از طرف وزیر راه و شهرسازی به معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال شده است.

طیار گفت: با احداث این پروژه در مسیر گنبدکاووس به اینچه برون, به عنوان جاده نفت یا جاده ترانزیتی, مسیر فعلی که ۶۸ کیلومتر است به ۴۲ کیلومتر کاهش یافته و حدود ۲۴ کیلومتر مسیر کوتاهتر خواهد شد./تسنیم

name 6d 214x300 - جاده نفت به عنوان یک پروژه ملی در برنامه بودجه قرار می گیرد+نامه طیار به نوبخت

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۲۷

۰۷ دی ۱۳۹۶

کد خبر :

8496

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک