برای بهسازی

آزادشهر-تورکمن‌نیوز- مسئول اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آزادشهر در شرق استان گلستان از مسدود شدن مقطعی جاده ترانزیتی آزادشهر – خوش ییلاق به مدت تقریبی دو ماه با هدف انجام عملیات ترانشه برداری و بهسازی این مسیرخبر داد.

Hoseini 4Az 300x227 - جاده آزادشهر - خوش ییلاق تا دو ماه به صورت مقطعی مسدود می‌شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن​های ایران، به نقل از ایرنا، سیدحبیب حسینی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: عملیات ترانشه برداری، خاکریزی و بهسازی جاده آزادشهر – خوش ییلاق (مسیر آزادشهر – شاهرود) از کیلومتر ۱۶ تا ۱۸ توسط پیمانکار از چند روز پیش آغاز شده است و تا ۲۰ دی ماه امسال ادامه دارد.
وی افزود: براین اساس برخی محدودیت‌های ترافیکی هر روزه در سه نوبت بجز جمعه ها و ایام تعطیلات رسمی، در این محور اعمال می شود.
حسینی اضافه کرد: براساس برنامه ریزی‌های انجام شده، جاده آزادشهر به خوش ییلاق در محدود اعلام شده ازساعت ۷:۳۰ تا ۹:۳۰، از ساعت ۱۱ الی ۱۳ و از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۶:۳۰ مسدود می شود.
وی تصریح کرد: تمامی رانندگان عبوری و محلی از جاده آزادشهر – خوش ییلاق می بایست براساس این جدول زمانی، حرکت خود را تنظیم تا دچار اتلاف وقت نشوند.
مسئول اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای آزادشهر همچنین با اشاره به فرارسیدن فصل سرما و شرایط نامساعد جوی این فصل، از رانندگان عبوری از مسیر آزادشهر – خوش ییلاق خواست علاوه بر اطمینان از سلامت فنی خودرو بویژه سیستم گرمایشی آن، همواره زنجیر چرخ همراه داشته باشند.
شهرستان آزادشهر با ۹۴ هزار نفر جمعیت واقع درشرق استان گلستان، در مجموع ۱۰۶ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که ۶۵ کیلومتر آن کوهستانی و ترانزیتی است.

گردآوری: گروه خبری تورکمن‌نیوز

https://t.me/ITNAnews

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۴۸

۰۴ آذر ۱۳۹۶

کد خبر :

6881

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک