مکتبی گنبدکاووس 300x172 - تیم پزشکی شایستگی خود را در مقابله با بیماری کرونا و سلامت جامعه نشان دادندترکمن نیوز:  معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان گفت: تیم نخبه پزشکی یک بار دیگر توانمندی و شایستگی خود را در مقابله با بیماری کرونا نشان دادند.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل فرمانداری گنبدکاووس، احسان مکتبی در دیدار با کادر درمان و رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گنبدکاووس اظهار کرد: زحمات نیروی درمان و فعالیت های آنها در دوره درمان و سلامت مردم در مقابله با بیماری کرونا تا همیشه در اذهان باقی خواهد ماند.
وی تصریح کرد: تیم نخبه پزشکی یک بار دیگر در زمان مقابله با بیماری کرونا و شیوع این بیماری توانمندی خودرا به شایستگی نشان دادند.
معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان خاطر نشان کرد: موارد اعلام شده در حوزه درمان سلامت و تجهیز بیمارستان های گنبدکاووس در استانداری پی گیری خواهد شد تا از این طریق بتوانیم زحمات این نیروهای فداکار را جبران کنیم.
نقش کادر درمان در کنترل و مقابله با بیماری کرونا بی بدیل است.
فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس در این دیدار اظهار کرد: گنبدکاووس یکی از شهرهای استان است که کادر درمان و مسئولان بهداشت و درمان پیگیری ها و فعالیت های زیادی را در مقابله و کنترل بیماری کرونا انجام داده است.
عبدالقدیر کریمی تصریح کرد: تلاش های زیادی را دکتر بدیعی و همکارانشان در بیمارستان های شهرستان از زمان شیوع کرونا تاکنون انجام داده تا امروز شاهد رضایت نسبی مردم در این حوزه باشیم.
وی خاطر نشان کرد: فداکاری ها و تلاش های شبانه روزی بهداشت و درمان در سلامت جامعه قابل وصف نبوده و امید داریم مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی که سبب تامین سلامت خود و خانواده هایشان می شود به کادر درمان کمک کنند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۵۳

۰۵ آذر ۱۳۹۹

کد خبر :

86095

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک