امروز : پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    117371

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    19:23 | ۰۲ بهمن ۱۴۰۱

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

170133704 300x191 - تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس فاتح دربی گلستانترکمن نیوز:  تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس در هفته بیستم مسابقات لیگ برتر قهرمانی باشگاه‌های کشور، تیم پاس گرگان را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ سالن ورزشی المپیک گنبدکاووس امروز میزبان دیدار تیم‌های والیبال شهرداری این شهر برابر پاس گرگان بود.

بازیکنان احد ارمشی در تیم شهرداری گنبدکاووس موفق شدند در یک بازی سخت و نفس گیر با نتیجه سه بر دو تیم پاس گرگان را شکست دهند.

در دست اول بازی که باحضور حدود ۲ تماشاگر برگزار شد ۲ تیم بازی پایاپایی را به نمایش گذاشتند اما در نهایت شهرداری گنبد با حمایت تماشاگران و بازی خوب بازیکنانش این دست را با نتیجه ۲۸ به ۲۶ به سود خود پایان برد.

در دست دوم این دیدار تیم شهرداری با روحیه برد دست اول و حمایت تماشاگران از همان ابتدا چند امتیاز از تیم پاس گرگان جلو افتاد و این فاصله را کمابیش تا اواسط این دست حفظ کرد و در یک مقطع فاصله امتیازی خود را با حریف گرگانی به چهار امتیاز رساند اما چند اشتباه از بازیکنان شهرداری و در مقابل بازی خوب تیم پاس این اختلاف را در امتیاز ۲۲ از بین برد و در نهایت نیز این دست با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به نفع تیم پاس پایان یافت.

در دست سوم این دیدار تیم پاس گرگان با روحیه برد دست دوم بازی خوبی را ارائه داد و از همان ابتدا چند امتیاز از میهمان خود پیش افتاد و این فاصله امتیازی را تا اواخر دست حفظ کرد اما این تیم شهرداری گنبدکاووس بود که با حمایت بی وقفه تماشاگران خود توانست با دفاع روی تور و تبدیل به امتیاز کردن آن ضمن جبران چند امتیاز عقب‌ مانده در نهایت این دست را با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ به سود خود به پایان ببرد.

در دست چهارم این بازی حساس باز این تیم شهرداری گنبدکاووس بود که با حمایت تماشاگران و بازی خوب بازیکنانش موفق شد از همان ابتدا چند امتیاز اختلاف ایجاد کند و تا امتیاز ۱۴ آنرا حفظ کند در ادامه دو تیم بازی پایاپایی رو در امتیاز گیری انجام می دادند تا اینکه تیم پاس گرگان ۲ امتیاز پیش افتاد ولی گنبدی ها این فاصله را در امتیاز ۲۱ جبران کردند اما باز هم تیم گرگان بود که با بازی خوب خود این دست را ۲۵ بر ۲۲ به نفع خود پایان برد

در دست پنجم و پایانی این دیدار این تیم شهرداری گنبدکاووس بود که از ابتدا چند امتیاز اختلاف ایجاد کرد و ۸ به ۴ پیش افتاد و این فاصله را با حمایت بی وقفه تماشاگرانش تا حدودی حفظ کرد و در نهایت ۱۵ بر ۱۳ به سود خود پایان داد.

در پایان رقابت‌های این هفته، پاس گرگان در رده هفتم جدول ۱۴ تیمی رقابت‌ها و شهرداری گنبد در پله دوازدهم قرار گرفت.

در هفته بیست و یکم، چهارشنبه (۵ بهمن)، پاس گرگان میزبان شهرداری ارومیه و شهداری گنبد میزبان گیتی پسند اصفهان خواهد بود.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز