سلیمانی مدیرعامل باشگاه ایرانیان گنبدکاووس:

valibal 6m 300x200 - تیم داری فدراسیون والیبال بدعت است/ مقابل این تیم بازی نمی کنیماخبار ورزشی-ترکمن نیوز-  مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی کارت اعتباری ایرانیان گنبدکاووس  از تیم داری فدراسیون والیبال در فصل جدید لیگ برتر انتقاد کرد و گفت: این اقدام بدعت است و ما در مقابل این تیم بازی نمی کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن،  امیر سلیمانی  در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: تیم ایرانیان گنبدکاووس درنظر داشت با دو بازیکن تیم ملی نوجوانان به نام های احسان دانش دوست و صابر کاظمی که اهل استان گلستان هستند، قرارداد امضا کند اما فدراسیون والیبال و مربی این تیم اجازه نمی دهند.
وی گفت: با صحبتی که با پورحسن رئیس سازمان لیگ برتر داشتم او حق استفاده از این دو بازیکن را به باشگاه ایرانیان گنبدکاووس داد.
سلیمانی اضافه کرد: متاسفانه فدراسیون والیبال که باید با حمایت از لیگ برتر برای تیم های ملی بازیکن انتخاب کند در اقدامی عجیب که یک بدعت نه در ایران بلکه در جهان است، امسال تیم داری کرده است.
وی ادعا کرد که وکیلی مربی تیم ملی نوجوانان نیز بازیکنان مدنظر ما را تهدید کرده که اگر برای تیم نوجوانان ایران در لیگ برتر بازی نکنند از تیم ملی حذف می شوند.
مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورزشی ایرانیان گنبدکاووس یادآور شد: امسال تیم ما خیلی دیر تشکیل شد و امید ما هم به بازیکنان بومی است و اگر به ما اجازه استفاده از بازیکنان ملی پوش منطقه را ندهند، مقابل تیم نوجوانان ایران، حاضر در لیگ برتر امسال به میدان نمی رویم.
مسابقات لیگ برتر والیبال در فصل جاری از ۱۶ مهر با شرکت ۱۱ تیم از جمله تیم ملی نوجوانان ایران، آغاز می شود.
گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است و رشته والیبال دراین شهرستان که در نزد اهالی ورزش به پایتخت والیبال شهرت دارد، علاقه مندان زیادی دارد.

 

گردآوری: گروه خبر ترکمن نیوز

https://telegram.me/TurkmensNews

منبع: ایرنا

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۱۹

۰۶ مهر ۱۳۹۶

کد خبر :

3478

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک