عاشوری مصاحبه ترکمن نیوز 1 300x300 - تیم بومی والیبال نشسته شهرداری گنبد لیاقت قهرمانی را دارد+مصاحبهترکمن نیوز: سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس گفت: سعی داریم با ارائه بازی خوب و تماشایی به قهرمانی مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته کشور دست یابیم.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  فرشید عاشوری در پایان اولین دیدار خود در سالن المپیک به خبرنگار ترکمن نیوز اظهار کرد: با به کار بردن تاکتیک های سفارش شده به بازیکنان تیم والیبال نشسته شهرداری گنبد توانستیم مقابل پالایش نفت آبادان به خوبی بازی کرده و نتیجه را ۳ بر صفر به نفع خود به پایان برسانیم.

وی افزود: به دلیل مناسب نبودن وسایل گرمایشی بازیکنان کمی آزرده خاطر شدند با این حال توانستند به خوبی بازی کنند.

عاشوری خاطر نشان شد: امیدواریم در مسابقه فردا مقابل شهرداری ارومیه امتیاز مناسب کسب نماییم

رییس هیات ورزش جانبازان و معلولان گنبدکاووس افزود: مصاف با تیم ورامین که همگی از بازیکنان ملی پوش کشور هستند دیدار سختی برای تیم بومی گنبدکاووس خواهد بود و ما پنجشنبه مقابل این تیم با تمام قدرت بازی خواهیم کرد و تمام تلاش ما برای دستیابی به مقام قهرمانی است.

فرشید عاشوری در خاتمه با اشاره به زمانبندی آغاز و پایان این دوره از مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته کشور گفت: امروز دوم دی ماه اولین روز مسابقات بوده و پنجشنبه ساعت ۱۰:۳۰ آخرین دیدار از این رقابتها برگزار خواهد شد و به بازیکنان بومی خودمان بسیار امیدواریم هستیم تا به عنوان تیم اول به صدر جدول صعود کنیم.

گزارش از: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۱۲

۰۲ دی ۱۳۹۹

کد خبر :

87430

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک